Mam takie ważne, życiowe wręcz pytanie....

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Mam takie ważne, życiowe wręcz pytanie....

Post autor: Cinek »

Kto już grał w Quake IV, czy dało się płynnie grać i na jakim sprzęcie :?: :mrgreen:


Nie chce mi się latać po sieci, wolę od razu tu pytać. ;)
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

eeeee to mierna gra, jakos nie przypadla mnie do gustu a chodzila mi dosc plynnie na athlonie 2.6 512 ramu i ati 9600, bardziej polecam call of duty 2 ;)
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

sereniarz(atom1) pisze:a chodzila mi dosc plynnie na athlonie 2.6 512 ramu i ati 9600,

Już sobie pograłem. :lol:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

ee dlaczego:D? az takiego masz weterana?
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Athlon 2200 XP+ / jądro na 1,8 GHz, ramu jest 512, grafika to boski radek 9200 :rotfl:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

powinno pojsc nie pamietam jakie to mialo minimalne..takie sa wymagania
Wymagania:
» Win 2000/XP
» Pentium IV 2 GHz
» 512 MB RAM
» karta graficzna 64 MB
» DVD-Rom
» HDD: 2.8GB
Testowano na:
» Win XP
» Athlon 2500+ XP
» 1GB RAM
» karta graficzna 128MB RAM
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

Post autor: arturo »

Kiedy ja ostatnio w coś grałem?? Chyba z 3-4 lata temu. Dla mnie najfajniesze były wtedy strategie czasu rzeczywistego na stylu Anno 1602 czy Faraon. Siedziało się nad nimi całymi dniami, aż wkońcu doszedłem do końca - wszystko było moje i nie było co budować. Gry same grały. To były piękne czasy. :gosc
Teraz nie ma na to czasu. Nawet nie próbuje bo się wciągnę i nie odejdę od kompa.
W odpowiednich rękach i przy należytej konserwacji "Syrena" jest naprawdę niezłym i przyjemnym wozem. - MOTOR 1959r.
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

arturo pisze:Kiedy ja ostatnio w coś grałem?? Chyba z 3-4 lata temu. Dla mnie najfajniesze były wtedy strategie czasu rzeczywistego na stylu Anno 1602 czy Faraon. Siedziało się nad nimi całymi dniami, aż wkońcu doszedłem do końca - wszystko było moje i nie było co budować. Gry same grały. To były piękne czasy
To tak jak ja :) Tyle, że ja grałem w Red Alerta oczywiście pierwszą część :D To była piękna gra ...... ;)

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

ja tez uwielbiam strategie :D szczegolnie empire of earth.slinie sie na 3 :mrgreen: no i samochodowki tez bardzo lubie gta to juz klasyka san andreas :mrgreen:
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Wolę serię Thief. Przynajmniej można komus przylać pałą, trzeba się skradać, kombinować, ale w lepszym stylu niż GTA.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

eee tam thiefa calego przeszdlem.nudne wole san andreas 8) mam fiaciora i malca wklejonego ogolnie moj brat robi syrene w programie :mrgreen:
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

sereniarz(atom1) pisze:» karta graficzna 64 MB
sereniarz(atom1) pisze:» karta graficzna 128MB RAM
co to ma być? przecież ile "mega" to najmniej ważne jest, to może być riva TNT a może być radeon 9500 ale to bez różnicy... 64 mega :evil: kuźwa jak ja nienawidze jak ktoś takie bzdury pisze. można wiedzieć na jakiej stronie sie wypowiada geniusz co pisze te głupoty?


aco do kłejka to kłejk 3 był tępy, mam nadzieje że IV będzie choć troche warty uwagi ale sądząc po tym jak twórcy poszli na łatwizne robiąc kłejka 3 - nie spodziewam się niczego szczególnego... zresztą i tak nigdy nie mam czasu na granie to nawet nie będę sprawdzał... wy mi powiecie ;D
Ostatnio zmieniony 2006-01-04, 23:13 przez CyklonB, łącznie zmieniany 1 raz.
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

wg mnie najlepsze giercy aktualnie to call of duty2, nfs most wanted, juiced, gta sa i wiele wiele innych:) warto grac to rozbudza wyobraznie, do tuningu poleca street legal reacing :) a do nauki kierowania Lajf for speed :)
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

co do nfs to porshe polecam szczegolnie pierwsze modele sa cool :D
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

CyklonB pisze:ale sądząc po tym jak twórcy poszli na łatwizne robiąc kłejka 3 - nie spodziewam się niczego szczególnego...

Tego kłejka już nie zrobiło Id. Wg recenzji jest to kontynuacja Q2, trzeba skopać tyłki Stroggom itd, co dla fana Q1 i Q2 brzmi jak bajka. :jupi:

Q3 to nie tyle niewypał, co gierka dla kochających sieciówki. Sam zarwałem sporo nocy na sieciowej rozwałce ale w Q2, trójka jakoś mi nie podeszła. :roll:

sereniarz(atom1) pisze:wg mnie najlepsze giercy aktualnie to call of duty2, nfs most wanted, juiced, gta sa i wiele wiele innych:) warto grac to rozbudza wyobraznie, do tuningu poleca street legal reacing

Taa, potem taki maniak chce ospoilerować Syrenkę :lol: Wierzysz czy nie, leży u mnie NFS:U i od dwóch lat nie mam weny, by się za to wziąć. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2006-01-04, 23:41 przez Cinek, łącznie zmieniany 1 raz.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ