DZIADKOWA SYRENKA -- obejrzyjcie koniecznie

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PŁOCCZANIN
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 252
Rejestracja: 2005-09-14, 12:27
Lokalizacja: PŁOCK

DZIADKOWA SYRENKA -- obejrzyjcie koniecznie

Post autor: PŁOCCZANIN »

witam dziś odkopałem starą kasetę wideo z mojej wideoteki na której mam fragmencik krótki prezentujący syrenkę mojego dziadka. zgrałem na kompa, torche jakoś nie ta ale wiecie to stare nagranie... 8)
jest to nagranie z 25 paź 1992 roku, wtedy moja siostra miała chrzest a ja swoje 7 urodziny... wiec jest to kasetka ze chrztu,
i tak pierwsze auto to honda acord mojej siostry chrzestnego ( taki z brodą ) pootem jest vw golf mojego wujka dalekiego i duży fiat innego wujka,, no i jest dziadka syrenka niestety dobrze jej nie widać musicie się przyglądać ... jest ( na 2 planie tylko :( )
Jak wam sie podoba kolor???? :shock:
to jedyne moja pamiątka oprócz zdjeć - (niestety czarnobiałych)- syrenki mojego dziadka

prosze o opinie jak sie wam podoba ??? :mrgreen:

ps. 3 dni przed tą imprezką się do tego domu sprowadziliśmy .. teraz już już full wypas.. nawet jest ulica :jupi:


NIestety nie moge wrzucić na forum tego filmu
lecz jednak mogę wam wysłać mailem
moj adres igorex1@wp.pl
zainteresowani niech piszą
[/b]
KLUB miłośników Syren i Warszaw - rejon Płock
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

no no:))szczególnie podobają mi się zdjecia robione podczas wykonywania normalnych zajęć, jakbym to nazwał:)
spróbuję nieługo pokazać zdjecia syrenek 104 mojego daty robione w 1984. :jupi:
Dziękuję za filmik i fotki:-))) chociaz na nim syrenki prawie nie widac,ale cóż się dziwić
syrenka była wtedy traktowana jak obecnie maluch,ja staram się nie robić zdjec maluchowi mojej siostry bo to wstyd w rodzinie wg mnie :roll:

[ Dodano: Wto Sty 03, 2006 3:14 pm ]
taty nie daty oczywiście :oops:
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

No dzięki dostałem na maila. Powiem że jak te samochody jadą na poczatku to myslałem ze gdzies ujrze tam tez Syrene ale nie ujrzałem :P ogólnie fajnie :D Szkoda że Syrenka sie nie zachowała w rodzinie :| Dobrze ze masz chociaz zdjęcia po Syrenie dziadka....
Awatar użytkownika
PŁOCCZANIN
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 252
Rejestracja: 2005-09-14, 12:27
Lokalizacja: PŁOCK

Post autor: PŁOCCZANIN »

minimalnie ją widać .... ale cóż kamerzysta sie nie spisał... zresztą to nie był zlot syren hehehe tylko chrzest mojej siostry :))
KLUB miłośników Syren i Warszaw - rejon Płock
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

no tak radek, podobno niektorzy tez sie syren wstydzili swojego czasu :wink:
u mnie w rodzinie( najblizszej) nigdy nie bylo syreny, ani warszawy. ale byl trabant, no i ja jako jedny kultywuje tradycje ;D
masz pawel- jaraj sie :majk
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Trabant był pierwszym autem moich rodziców. Wspominają go miło, wytrzymał jazdę do Berlina i z powrotem. Mieliśmy kilka dużych fiatów, lecz ani jednego Poloneza ani Syreny i dziwnym trafem własnie to nadrabiam. :lol:

Płocczaninie, jeśli ten film nie waży zbyt wiele możesz wysłać go i mi! :)


Edit:

Fajne zdjęcia, a filmik ma akcent sensacyjny - za grupką nieczego nie spodziewających ludzi, trzymając dla niepoznaki dystans za ich pojazdami, czai się zipa. :> :D
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ