moja 105 3100 od nowosci juz u mnie

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Marcinek 77

moja 105 3100 od nowosci juz u mnie

Post autor: Marcinek 77 »

Witajcie ale jutro bedzie super.Jade po syrene :jupi: ale jaka!!!2,500tys od nowosci!! :rotfl: ;D :jupi: :jupi: .Oczywiscie jak wszystko sie zgra do tej pory 100prc zgrania 8).to sie pochwale moja 105.Oto krotka historia autka.Mial ja starszy czlowiek kiedys byla 104.Niewiedomo z jakich wzgledow zmienil bude na nowa silnik skrzynie poprostu wszytko oprucz ramy(bede mial rachunki z polmozbytu i cala dokumentacje)wymienial w latach 70 i od tamtej pory 2,500TYS!!!Dziadek tak o nia dbal ze nawet w niedziele do kosciola chodzil na piechote.Z tego co wiem byl samochodowym pedantem 8) Mial tez poldka 4,500tys od nowosci ale juz sprzedany.wielka szkoda.W tego poldaka wladowal chyba z 70tys oplacal wszystko oc ac nw wynajmowal stroza i lina do drzewa wiazal :jupi: .ale co tam jutro sie wszytko okaze :lol2: .zamieszam fotke silnika taka narazie mam.KTO PYTA NIE BŁADZI :jupi:.

[ Dodano: Sro Gru 14, 2005 1:01 pm ]
aha i oczywiscie jej nie sprzedam.Juz jestem madry zadnych czesci i zadnych syren,co moje nie sprzedam 8) 8) 8) Rodzian mowi ze jestem :crazy: :crazy: :* :jupi: Precz z alledrogo i innymi sknerami z neta. :crazy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 2005-12-30, 21:48 przez Marcinek 77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiktorR20
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 341
Rejestracja: 2005-02-25, 13:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: wiktorR20 »

Oby Ci się zgrało i udało.
Nie kłóć się z idiotą,
bo sprowadzi Cię to swojego poziomu i
pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

ooo widze że sprzęt żyleta, ja w tym tygodniu kupuje kaszłorda za stówe hehe
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

fajnie ze wam sie podoba beda jutro fotki z wyprawy na naszj stronce klubowej :lol: 8)
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Gratulacje, i życzę zgrania - u mnie nawalił sprzedający, myślałem że drania uduszę..... ;D
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
CyklonB
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 321
Rejestracja: 2005-11-11, 00:17
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: CyklonB »

marcinek, mam nadzieje że dbasz o te swoje fury i nie niszczeją mimo to że jest ich dość dużo
lepiej jak samochód brzydko wygląda a sportowo jeździ niż jak sportowo wygląda a jedzi brzydko...
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

No pewnie ze dbam przepalm co tydzien.Smigam jak jest ladna pogoda czyszcze,poleruje odkurzam......to sa moje dzieci :mrgreen:

[ Dodano: Pią Gru 30, 2005 10:47 pm ]
Witajcie fura juz jest :D :D .okazalo sie ze faktyczny przebieg to cale 3100km :mrgreen: .niestety poprzedni wlasciciel pochlapal ja farba gdzie niegdzie .wyglada to tak jakby ktos wycieral pedzel :x :? ale to tylko 3 miejsca rozpuszczalnik i wio 8) aha ma jeszcze wybita szybe z bou uszkodzona klamke i zerwana listwe.proba kradziezy z przed 20lat 8) 8) 8) .pojechalismy po nia laweta mercedes klin jechalismy od 6rano do 21 czyli caly dzien.A najlepszy jest fakt ze sprzedajacy byl jego krewnym.Dziadek nie zyje juz 10lat.niewiedzial jak odpalic syrene :ble: mi wystarczylo 15 min zalalem do gaznika na swiece,wyczyscilem pompe paliwa,nalałem plyn do chlodnicy i kilk [bip] i co i smignela dzis jakies 120na godz :mrgreen: :mrgreen: zyleta niesamowita buda jak nowa poprostu bajka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A powiem jeszcze tyle ze ogloszenie znalazlem na nekli 8) hehhehe.jutro fotki a moze jeszcze dzis :wink: :jupi: :*

[ Dodano: Nie Sty 01, 2006 7:07 pm ]
a jednnak szyba nie jest wybita.wpadla do srodka dzwi :mrgreen: klamka zrobiona :mrgreen: listwa jest syrena umyta :lol: teraz jeszcze srodek wyczyscic zlikwidowac palmy na lakierze od podkladu 3 miejsca odpalic silniki w droge :D :D :D :D :D :D :D

[ Dodano: Nie Sty 01, 2006 9:03 pm ]
:D :D
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Witajcie fura juz jest .okazalo sie ze faktyczny przebieg to cale 3100km .niestety poprzedni wlasciciel pochlapal ja farba gdzie niegdzie .wyglada to tak jakby ktos wycieral pedzel ale to tylko 3 miejsca rozpuszczalnik i wio aha ma jeszcze wybita szybe z bou uszkodzona klamke i zerwana listwe.proba kradziezy z przed 20lat .pojechalismy po nia laweta mercedes klin jechalismy od 6rano do 21 czyli caly dzien.A najlepszy jest fakt ze sprzedajacy byl jego krewnym.Dziadek nie zyje juz 10lat.niewiedzial jak odpalic syrene mi wystarczylo 15 min zalalem do gaznika na swiece,wyczyscilem pompe paliwa,nalałem plyn do chlodnicy i kilk [bip] i co i smignela dzis jakies 120na godz zyleta niesamowita buda jak nowa poprostu bajka A powiem jeszcze tyle ze ogloszenie znalazlem na nekli hehhehe.jutro fotki a moze jeszcze dzis

[ Dodano: Nie Sty 01, 2006 7:07 pm ]
a jednnak szyba nie jest wybita.wpadla do srodka dzwi klamka zrobiona listwa jest syrena umyta teraz jeszcze srodek wyczyscic zlikwidowac palmy na lakierze od podkladu 3 miejsca odpalic silniki w droge

[ Dodano: Nie Sty 01, 2006 9:03 pm ]
Ps. To napisał Marcinek 77, wynbikły problemy...... szkoda gadać ;)
Szukam Syrenki na sprzedaż
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

no niechce sie aktualizowac post :evil:ale wrocmy do tematu :jupi:
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

takiego cuda jeszcze nie widziałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Takie auto, chyba z jeszcze mniejszym przebiegiem ma Ampir.
I Lajkonik też ma oryginalną nie remontowaną, tylko nie znam przebiegu, ale pewnie się zaraz pochwali :mrgreen:

Oooo, dopiero teraz zwróciłem uwagę na ilość ze w przebiegu :shock: .
Szczerze? Nie wierzę! - Ale się zrymowało :rotfl:
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

ampir ma coś 15000 km
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

przecie to jeszcze na dotarciu bedzie z 5 lat ;-) znajac przebiegi roczne naszych ukochanych syren:)
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

Tak przebieg orginalny 3100 OD NOWOSCI.jaq nia nie bede prawie wcale jezdzil bo szkoda nabijac licznik 50km max rocznie :jupi: pod kolderke na koleczkach i tyle :D
Awatar użytkownika
PŁOCCZANIN
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 252
Rejestracja: 2005-09-14, 12:27
Lokalizacja: PŁOCK

Post autor: PŁOCCZANIN »

MARCINEK gratuluje zakupu - super sprzęt ... ale ci zazdroszcze sam bym chciał mieć taki sprzęt ... na razie musze sie zadowolić z opla kadeta z 1969 roku którego akurat remontuje... a syrenka już niedługo bo gdzieś w maju .... zakupie... pozdro
KLUB miłośników Syren i Warszaw - rejon Płock
ODPOWIEDZ