zzr2320

Przedstaw siebie i swoje pojazdy. Mój login - moim tytułem tematu
ODPOWIEDZ
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

zzr pytałem kolegę - operatora monitoringu
Nie mają obowiązku, ba nawet nie mogą Ci wydać materiału.
Wydadzą jeśli sąd bedzie chciał, lub (to nie na 100% ubezpieczyciel)
Natomiast mogą Ci pokazać co tam widać.
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

zzr2320 pisze: Nie zawiadamiam o wyłudzeniu, ale o usiłowaniu wyłudzenia. Ja się na tym nie znam, więc ufam specjaliście.
Jak dla mnie to zwykłe mieszanie. Latacie z pierdołami do prokuratury a potem biadolicie jak Wam ,źle w tym kraju bo nawet prokuratura wszystko przeciąga i PRAWDZIWE sprawy toczą się latami.

Ale działaj skoro masz "specjaliste" pod ręką. Mam nadzieje,że będzie chodził z Toba jak tamci się wkurzą i też sobie będą zawiadamiać Policję i prokuraturę.

Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Dla mnie sprawa jest prosta - przyje***eś tyłem Syrenki w bok samochodu. Samochody w bok się nie ruszają a ty cofając powinieneś się upewnić, że nikt za tobą nie jedzie.
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

Kozichwost pisze:Dla mnie sprawa jest prosta - przyje***eś tyłem Syrenki w bok samochodu. Samochody w bok się nie ruszają a ty cofając powinieneś się upewnić, że nikt za tobą nie jedzie.
jest też druga strona medalu, baba jak widziała ze cofa ktoś to powinna sie zatrzymać
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Marek.K., bzdury gadasz jak cholera. Aż ręce opadają. Kozichwost na rację i krótka piłka. Nawet jakby babka się zatrzymała to i tak Natan by jej walnął w BOK!. W bok Marku więc dyskusja zbędna.

A dwa ,że bez okularów jechał. Więc pewnie babki nie widział. (Sam pisał,że cofa cofa i nagle bum!!!!

Po to ma okulary wpisane,żeby w nich jezdzić i stłuczek nie robić. Proste.

A teraz prokuratura,że babka na Syrenie chciała wyłudzić odszkodowanie bo miała mcpersona zgiętego i tak na stację przyjachała.. :smiech
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Koledzy===Prawda pewnie jak zwykle leży po środku ===chociażby dlatego, że nikt nie widział nagrania z kamery.

Dużo zależy też od tego czy ta babka mogła z daleka zobaczyć cofającą Syrenę czy to Syrena nagle wyskoczyła z za dystrybutora. Nie znam organizacji ruchu na tamtym cepeenie dlatego nie wnikam.
Jedno jest pewne, że przy cofaniu powinniśmy poruszać się na tyle wolno [na półsprzęgle], żeby w każdej chwili móc zrobić korektę, ew. zahamować. Widoczność do tyłu z Syreny jest wyśmienita, nie ma też zagłówków. Można się swobodnie odwrócić i obserwować drogę przez tylną szybę.

Osobiście chciałbym stanąć po stronie kolegi z Forum ====to jasne. Niestety bez mozliwości realnej oceny sytuacji nie jestem w stanie tego uczynić.

Pozdrawiam :piwo:
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

Kozak90, a tak lekko odchodząc od tematu, co będzie jesli facetowi przyrżnę w bok ciagnikiem, na skrzyżowaniu gdy mnie wyprzedza z lewej a ja skręcam w lewo ? miałem chyba z 10 takich sytuacji, wsio sprawne, tylko dobre hamulce i odwracanie głowy uniemożliwiło ładnie skasować pare samochodów
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Marek co Ty porównujesz ? Na skrzyżowaniu w bok jak ktoś Cie wyprzedza a cofając na cpn to chyba dwie róźne sytuacje. Daj spokój i nie nabijaj pustych postów.
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

tak mnie naszło
syrena cofała.... nie mamy świateł cofania i babsko nawet nie mogło pomyśleć że syrena cofa...
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Mariusz pisze:tak mnie naszło
syrena cofała.... nie mamy świateł cofania i babsko nawet nie mogło pomyśleć że syrena cofa...
To też argument na niekorzyść kolegi.
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

no..... :/
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

No i jak się sprawa zakończyła?
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Na razie jest cisza i spokój.
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Jak tam donos?
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Witam po BARDZO długiej nieobecności na forum. Znalazłem nareszcie 5 min. na napisanie czegokolwiek. Odnośnie sprawy, to niech się wlecze dalej. Odnośnie Syreny , to jest już wyspawana i nie umiem się zebrać, żeby ją raz-dwa pomalować i złożyć. Malucha sprzedałem do pizzerii (wali kilometry jak zwariowany i tylko raz od kwietnia poszedł zabierak). Obecnie, od wspomnianego kwietnia jeżdżę tym (zakup u kolegi z forum) i zrobiłem tym na razie w ciszy, komforcie i ciepełku przyjemne 7 tyś. klm:

[ Dodano: 2014-02-21, 22:49 ]
...przy spalaniu 9 litrów w mieście w stylu rozpaczliwie-pseudosportowym, co jest wynikiem wręcz konkurencyjnym w zestawieniu z nowymi autami tej klasy.

[ Dodano: 2014-02-21, 22:53 ]
Mam tu akurat pod ręką, to wrzucę jeszcze zdjęcia z naprawy klapy z bagażnika - wiem, że to nie warte zachodu, ale szkoda mi jej było wywalać, to ją wycerowałem na zasadzie "do następnego remontu/wypadku/etc".

[ Dodano: 2014-02-21, 22:56 ]
Zdjęcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
...po prostu Zipa
ODPOWIEDZ