zzr2320

Przedstaw siebie i swoje pojazdy. Mój login - moim tytułem tematu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

polska.. :F T_T
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

i jak z tym filmikiem??
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

w syrenie Ci zderzak do przeglądu nie jest potrzebny, bo nie ma ostrych krawędzi. Tylko musisz podpiać oświetlenie tablicy.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

syrena103 pisze:Masz stary typ zderzaka chyba
===Kol. "Syrena 103" ===to jest właśnie ta nowsza wersja z lampką podświetlenia rejestracji od Malucha schowaną w środku zderzaka.
W starej wersji była taka chromowana nadbudówka jak w Dużym Fiacie.

Pozdrawiam :piwo:
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
syrena103
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2009-09-03, 00:59
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: syrena103 »

Kolego KIEROWCA ale ja pisałem o PRZEDNIM i do tego w najstarszej wersji 100 - 103 .
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Sory ====rzeczywiście sugerowałem się Twoim komentarzem odnośnie fotek z wypadku...

Przedni zderzak jest rzeczywiście ze starszego modelu zdaje się Natan kiedyś o tym nawet pisał.

Pozdrawiam :piwo:
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Natan co z filmem ze Stacji???
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Byłem prosić o nagranie, ale nie dostanę go, bo kierownik stacji mówi, że monitoring może mu zabezpieczyć tylko policja, albo prokuratura. Mam wątpliwości, czy nie miała uszkodzeń wcześniej, bo u mnie po zdjęciu błotnika nie było nic krzywe, mimo, że mam tył dosyć zgnity, a w nowym aucie bym tyle narobił? Nie sądzę.


Obecnie sprawa jest w biegu.

[ Dodano: 2013-04-14, 08:06 ]
Powiem jeszcze, że już jestem po przeglądzie. Błotnik jest wyklepany tak "na razie", pasa nie ruszam, a zderzak się wyklepie kiedy indziej, bo i tak i tak będę robił ten cały tył w tym roku. Mam nowy pas na wymianę, to nię będę sobie robił niepotrzebnej roboty z łataniem w kilku miejscach i klepaniem starego pasa, nie wspominając o czyszczeniu 3mm warstwy farby...

[ Dodano: 2013-04-14, 08:08 ]
P.S.: To zdjęcie na wprost od tyłu jest zrobione przed wypukaniem - teraz na to zwróciłem uwagę.
Ostatnio zmieniony 2013-04-28, 12:21 przez zzr2320, łącznie zmieniany 1 raz.
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Przeciez byl kontakt miedzy autami. Bylo uderzenie. Sam to pisales, a teraz WYŁUDZENIA sie tam doszukujesz? Myslalem ze chodzi Ci o wine ,czy jej czy Twoja.
Bylo zderzenie,przyjales mandat a teraz zglaszasz do prokuratury? Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Chodzi o to, że uważam, że nie czuję się winny tej kolizji, a mandat przyjąłem, bo byłem pod presją zarówno policji, która nie stała po mojej stronie, jak i męża(?) rzekomo poszkodowanej.
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Co ty kombinujesz? Pisałeś wcześniej, że w samochodzie ugiąłeś macpersona a teraz jesteś przekonany, że te uszkodzenia miała już wcześniej?? Sądzisz, że da się jeździć samochodem z ugiętą kolumną?
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

zzr2320 pisze:Chodzi o to, że uważam, że nie czuję się winny tej kolizji, a mandat przyjąłem, bo byłem pod presją zarówno policji, która nie stała po mojej stronie, jak i męża(?) rzekomo poszkodowanej.
===Nie obraź się bo nie mówię tego złośliwie ale trochę naciągane te argumenty.
Zwykle jeżeli przyjmie się mandat/podpisze zeznania to jest już niestety po ptakach.

Ze dwa miesiące temu widziałem sprawę w dzienniku ====facet wpadł w dziurę, myśli se będę potrzebował raportu żeby pozwać zarządcę dróg =====no to wołam policję.
Owszem przyjechali ale wystawić kierowcy mandat pod zarzutem "niezachowania należytej ostrożności" =====powinien przecie jechać slalomem to w żadną dziurę by nie wpadł, co najwyżej przekroczył linię ciągłą :klnie
Tak czy inaczej właściciel samochodu przyjął mandat na miejscu zdarzenia i przegrał sprawę w sądzie.
Zarząd dróg dostawił tylko kolejny znak: Uwaga nierówności na drodze. Dziury zostały.
Tylko w PL :klnie

Pozdrawiam :piwo:
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

zzr2320, no dobra ale to ,ze nie czujesz się winny nie ma się nijak do Twojego zawiadomienia prokuratury o wyłudzeniu odszkodowania.

Oskarżasz ich o bardzo poważny czyn. Bardzo poważny.

A to pisanie o tym ,ze byłeś zastraszony pod presją i wogóle to troche dziecinada. Żyjemy w Państwie prawa na tyle,że MOZNA NIE PRZYJĄĆ MANDATU!!! I tyle.

Wszyscy zawsze najmądrzejsi,piszą jak to należy wszystko załatwiać i wogóle a jak przyjdzie co do czego to stoją z boku jak du.y i podpisują mandaty jak nie czują się winni.

Przemyśl to zgłoszenie do prokuratury w związku z podejrzeniem o wyłudzenie ,żeby z tego problemu nie było.... Bo dobry prawnik i bekniesz za zawiadamianie o czymś na co nie masz podstaw,dowodów a jedynie swoje rozgoryczenie.

Najpierw ludzie zgłaszają pierdoły a potem się dziwią ,że prokuratura prowadzi poważne sprawy pięć lat. No ale jak ma być inaczej skoro każdy może złożyć zawiadomienie jak mu się podoba. :klnie
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

ZZR - jak tarfiłeś na skurwieli, to po wszystkim zawiadomią prokuraturę, że zgłosiłeś przestępstwo, którego nie było no i role się odwrócą.
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Kozak90 pisze:zzr2320, no dobra ale to ,ze nie czujesz się winny nie ma się nijak do Twojego zawiadomienia prokuratury o wyłudzeniu odszkodowania.

Oskarżasz ich o bardzo poważny czyn. Bardzo poważny.
No cóż, tak to już jest.
Ostatnio zmieniony 2013-04-28, 12:23 przez zzr2320, łącznie zmieniany 2 razy.
...po prostu Zipa
ODPOWIEDZ