SAM Ciapek

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

SAM Ciapek

Post autor: Lesiu »

Witam.
Mam zaszczyt przedstawić nowy wynalazek naszego kolegi z forum Kombiego. Jest to pojazd o nazwie SAM Ciapek i jak napisałem w opisie jest to maszyna 2 w 1 tzn. ciągnik Zetor z 1949 roku i Ursus C330.
Wrzucam kilka jego fotek z dnia dzisiejszego, a co do reszty wiadomości to może przekaże je sam właściciel.
Ja życzę mu powodzenia i gratuluję takiego zakupu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Z Ursusa C-330 ma tylko przednie i tylne błotniki nie licząc tych plastikowych tylnych lamp. Załóżcie mu metalowe lepiej wyglądają :ok3
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

marcin 459
spójrz dobrze
z ciapka to ma tylko
przód błotniki
maskę i gril
silnik
tył błotniki orginalny ZETOR
przednie lampy - ruski MTZ
lampy na błotniku --są od mf

a tak na dodatek ,przecież w tytule jest SAM-CIAPEK a więc wersja sam składam ,sam rejestruje i sam jeżdzę
w dniu dzisiejszym był juz rzeczoznawca ,aby obejrzeci to CUDO i nawet nie miał uwag [była to jego wizyta aby ew. podpowiedziec co dorobic ,co przerobic aby TOTO uzyskało opinie do dalszego procesu rej.
w ciapku musiałem dorobic ramę konstrukci własnej bo tak wymaga przepis [o poj.SAM]
ALE TO MAŁE :piwo: JAK SIĘ CZŁEK UPRZE TO I DOROBI
JAK JUŻ PRZEJDĘ TE SPRAWY ; opinia ,wydz.kom. ,przegląd ,nabicie numeróu ,tabliczka znamionowa
TO NIE OMIESZKAM WAS POINFORMOWAC JAKA TO FRAJDA PRZEJSCI TEN BIUROKRATYCZNY BAJZEL
kombi
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Maska jest od 60-tki :D a silnika nie widzę dokładnie. A tylne błotniki są bardzo podobne do 30-tki.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Byłem dziś na placu boju u kombiego i prace nad Capikiem SAM posuwają się do przodu.
Wrzucam koleje zdjęcia żebyście też mogli być na bieżąco.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ