Witam OBYWATELI :) - Tu się witamy! (nowi użytkownicy)

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koyotex
Posty: 15
Rejestracja: 2010-11-22, 21:10
Lokalizacja: Kaczogród ;D

Witam OBYWATELI :) - Tu się witamy! (nowi użytkownicy)

Post autor: koyotex »

Jako nowy nabytek forum, zgodnie z zasadami savoir vivre'u, postanowiłem się przywitać :D Mam nadzieję, że będzie mi dane spotkać się, jak nie ze wszystkimi to chociaż z większą częścią współforumowiczów :ok3 jeżeli nie na jakimś zlocie to chociaż na :piwo: Jeżeli chodzi o mnie to mieszkam w centrum PL i jestem szczęśliwym posiadaczem Syreny 105L z 1979r
Obrazek

pozdrawiam wszystkich Syreniarzy :helm


Pozwoliłem sobie użyć kolegi tematu aby nie zakładać drugiego. Tu się witają nowi użytkownicy oraz wklejają zdjęcia swojej stajni :helm
Z pozdrowieniami Anabol :faja
Ostatnio zmieniony 2011-01-13, 19:23 przez koyotex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Witamy nowego kolegę.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

a skąd jesteś dokładniej...? :>
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Witamy w szerokim gronie Syreniarzy :ok3
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Tomek zapewne kolega jest ze stolycy :grinser
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
koyotex
Posty: 15
Rejestracja: 2010-11-22, 21:10
Lokalizacja: Kaczogród ;D

Post autor: koyotex »

A nie ze stolycy ;) Z przepięknej miejscowości o nazwie Kaczki Średnie :D a jeżeli chodzi o foto mojej Syrenki to jest to zdjęcie jeszcze przed remontem, czyli tak jak ją zastałem "wrośnietą" w ziemię. Na chwilę obecną jest rozebrana, ale z powodu BARDZO ciasnego i nieogrzewanego garażu prace zostały zawieszone :(
Phinek
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2011-01-18, 21:03
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Post autor: Phinek »

Kłaniam się nisko ... pozwoliłem sobie wdepnąć choć syreny nie mam... ale kiiieeedyś rodzice mieli i pyrkaliśmy tymże cudem tu i tam.

Będę Wam marudził trochę kolejowo, mechanicznie i motoryzacyjnie ogólnie, bo już taki ze mnie tani drań.
vistul
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-29, 17:48
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: vistul »

Witam szanownych syreniarzy. Kochani czasem będę chciał o coś zapytać i mam nadzieję , że okażecie krztę zrozumienia i cierpliwości. Przyznam szczerze od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie syrena , głownie przez mojego tatę który miał taką 30 lat temu :-). Do tej pory zajmowałem się fiatami 125p głównie przed 74' ( miałem 3 takie ) ale pora na coś czego nie było... oczywiście jak tylko finanse i praca pozwolą. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

My również witamy. Pytaj do woli. Tylko przed dodaniem nowego tematu poszukaj czy czasem już nie był on poruszany :grinser
pozdrawiam :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Rob_0321
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 333
Rejestracja: 2010-01-21, 22:33
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Rob_0321 »

anabol pisze:Pytaj do woli. Tylko przed dodaniem nowego tematu poszukaj czy czasem już nie był on poruszany
Bo moderatorzy cie zjedzą :P :P :P
Jak ci pomogłem daj "pomógł" :)
Awatar użytkownika
Hondelyk
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2011-02-12, 17:16
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: Hondelyk »

Witam.
Jako, że jestem nowy na forum na początek chciałbym się przedstawić. Mam na imię Marcin. Mieszkam we Wieluniu. Do tej pory interesowałem się polskimi motocyklami. Mam kilka Wsk. No ale przyszedł czas żeby powiększyć kolekcję o coś czterokołowego... ale nadal dwusuwowego :ok3 (nie wiem jak to zniesie moja żona :klnie ).
Awatar użytkownika
Bystry
Posty: 5
Rejestracja: 2011-02-13, 09:08
Lokalizacja: WGM ...

Post autor: Bystry »

Witam wszystkich.Piotrek z Grodziska Mazowieckiego.Jak narazie jest FSO 125p w trakcie odnowy,a co dalej to nie wiem:)Mam nadzieje,ze jakos mnie tu przyjmniecie :lol:
Jest ok,jest FSO 125p w trakcie odnowy:)
Kacper
Posty: 27
Rejestracja: 2009-06-15, 15:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Kacper »

Dopiero znalazłem temat powitań (mój ulubiony)

Witam Nazywam się Kacper wielu z was zapewne kojarzy mnie z miejsc gdzie się od czasu do czasu wypowiadam:

FPM, Nysavan, W114-w115, Oldtimery.com, opel-youngtimer, itd.

Jestem administratorem Portalu Miłośników Pojazdów Zabytkowych (patrz prawy górny róg)
Mieszkam w Jeleniej Górze (w zasadzie obok) i interesuje mnie wszystko co stare z wyjątkiem starych bab :-)

Syrenki nie mam ale remontowałem Żuka - http://oldtimery.com/index.php?option=c ... &Itemid=12

Wiec temat nieco pokrewny.
Awatar użytkownika
padre
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 71
Rejestracja: 2011-01-24, 21:40
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: padre »

Kurde... wyszedłem troszkę na chama... Wchodzę na forum, dobrze się rozsiadłem, rozgościłem... a Dzień dobry nie powiedziałem... Przepraszam i.... WITAM WAS WSZYSTKICH :) Jestem Kamil pochodzę z Kalisza. W swojej kolekcji mam Polskiego Fiata z 79 roku i od niedawna moje marzenie Syrenę 105L również 79 r. :) moje auta można zobaczyć tu

fiat

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewtopic.php?t=12737


syrenka

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewtopic.php?t=12805

pozdro
Polski Fiat 125p 1977 r.
Simson Schwalbe 1978 r.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

MIMBRO pisze:Witam wszystkich jestem nowy na forum ps MIMBRO,mieszkam w południowo-wschodniej części PL .Ja jak wszyscy także posiadam super furmankę,Syrenę 105 74''.Na dzień dzisiejszy moja Syrena spoczywa w garażu i czeka na wiosnę.
Witamy:)
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
ODPOWIEDZ