Witam OBYWATELI :) - Tu się witamy! (nowi użytkownicy)

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
ODPOWIEDZ
DizzyX
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 288
Rejestracja: 2011-09-17, 16:10
Lokalizacja: Końskie

Post autor: DizzyX »

Witam serdecznie wszystkich Syrenomaniaków :)
Nazywam się Adam, jestem z Końskich, mam 22 lata. Forum Nekli czytam od jakiegoś czasu, traktuję jako dobrą skarbnicę wiedzy i w końcu postanowiłem się zarejestrować :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Janek125p
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 230
Rejestracja: 2009-11-12, 15:41
Lokalizacja: Zator
Kontakt:

Post autor: Janek125p »

Siema Mam na imie Jan,Pseudo Janek ,jestem pozytywnie zakrecony na punkcie motoryzacji,zwłacza Polskiej ,Tuningu,driftu,Klasycznej Motoryzacji,Terenowek,Motorów,Cięzarówek.Z Zamilowania Jestem Kolekcjoner-modelarzem
moim marzeniem jest mieć odpicowaneggo dużego fiata z podrasowanym silnikiem
jak się niektorzy z was za pewne orientują takie fiaty mozna spotkac
na roznych zlotach motoryzzacyjnych ,jestem skromnym człowiekiem ale jak trzeba
to potrafie pokazać tez swoja diabelska strone
Obrazek
Jak Sie Bawic ,To Sie Bawic Turbo Wstawic-Fiat 125p 2.0 Gtj Turbo Initial D
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

Cześć, miło powitać, ale w tym temacie witałeś się z pół roku temu, a od początku forum dobre 20 razy pod pięcioma loginami z kolei. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

syreniarz1992 pisze:Cześć, miło powitać, ale w tym temacie witałeś się z pół roku temu, a od początku forum dobre 20 razy pod pięcioma loginami z kolei. Pozdrawiam serdecznie.
Może myślał że o nim zapomnieliśmy. :lol:
Awatar użytkownika
boorys83
-#Junior
-#Junior
Posty: 115
Rejestracja: 2011-10-07, 18:17
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: boorys83 »

witam
mam na imię Maciek, od dłuższego czasu interesuje się motoryzacją, głównie motocyklami, z kolegą prowadzimy amatorski warsztat motocyklowy :) W ostatnim czasie padła idea o otwarciu legalnego :lol: warsztatu samochodowo - motocyklowego, większość funduszy już, teraz zabawa w papirologie i w przyszłym roku ruszamy :D . i teraz pada idea kupić samochód który będzie jednocześnie reklamą warsztatu jak i samochodem " służbowym" i tak przez przypadek zostaliśmy właścicielami SYRENY BOSTO z 1982 roku w opłakanym stanie :lol: Generalnie nasza idea jest następująca (mam nadzieje że nie zjedzą mnie fani syren... przerobić ją na pickupa (niestety w najbliższej okolicy nie było R20 :( odświeżyć jej wygląd przerobić ją minimalnie stylistycznie, doprowadzić do pełnej sprawności technicznie i to by było na tyle jak zrobię troszkę zdjęć to pochwale się na forum.
Pozdrawiam wszystkich Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

No to się mega remont szykuje. Napewno opłaca wam się pakować kuoe siana w bostonke? Nie lepiej dofinansować firme. Wkońcu jesteście na starcie. NA reklame przyjdzie czas.
Awatar użytkownika
DarioRec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 617
Rejestracja: 2011-03-04, 19:46
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: DarioRec »

Witam szanowne Forumowiczki i Forumowiczow. Dolaczylem do Forum jakis czas temu w ferworze poszukiwania czesci do Syreny 105. Teraz "na spokojnie" czytam tematy i znalazlem temat powitalny dla nowowstepyjacych.
Mam na imie Darek, jestem z Gdanska, koncze skladanie Syreny 105, niedawno wyrwalem od rodzinki 104, niestety to autko bylo dla nich wtydliwym tematem i powedrowalo kilkanascie lat temu za stodole, gdzie konalo w pokrzywach po dach :(
Kilka dni temu zostalem szczesliwym posiadaczem Bosto (do sporego remontu), i chyba wpadlem po uszy... teraz mysle o zakupie R-20, do kolekcji :D . Wychodze z zalozenia ze czas na remont bedzie zawsze, natomiast na zakup takich aut to juz jest "ostatni dzwonek".
Prowadzilem warsztat blacharsko-lakierniczy, sluze doswiadczeniem i radami w zakresie lakierowania i konserwacji Waszych Syrenek.
Pozdrawiam, Darek.

[ Dodano: 2011-11-05, 20:34 ]
Jeszcze jedno, niestety lap z ktorego pisze nie posiada polskich znakow, niestety :/
ksawery
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-12, 14:21
Lokalizacja: Warszawa

Witam Obywateli

Post autor: ksawery »

Witam Wszystkich,

Jako że posiadam Syrenę 105 z 81 roku i czas się zabrać za doprowadzenie jej do stanu używalności dotarlem na to forum. Mam nadzieje ze uda mi sie uzyskać tu wyczerpujące informacje bo powiem szczerze, że co osoba to inna wizja.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Re: Witam Obywateli

Post autor: Kozak90 »

ksawery pisze:Witam Wszystkich,

Jako że posiadam Syrenę 105 z 81 roku i czas się zabrać za doprowadzenie jej do stanu używalności dotarlem na to forum. Mam nadzieje ze uda mi sie uzyskać tu wyczerpujące informacje bo powiem szczerze, że co osoba to inna wizja.
Siema, dawaj fotki w dziale "Pochwal się" . I będziemy działać.
andy
Posty: 10
Rejestracja: 2012-03-01, 18:50
Lokalizacja: Ostrzeszów

Post autor: andy »

Dzień dobry.
Jak już napisałem gdzieś indziej, zwariowałem nieodwracalnie i będę robił R20! Jak już kupię ;-). Ogólnie mechanika mnie nie przestrasza, warsztatu się wreszcie dorobiłem. Pomocy i tak będę się od Szanownych Forumowiczów domagał...
Reszta o mnie wyjdzie w praniu.
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4292
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Pranie czas zacząć :devil3
motomania na luzie
Awatar użytkownika
jasio
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 740
Rejestracja: 2005-10-29, 15:05
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: jasio »

Ech może kiedyś wymyślą na tą chorobę szczepionke, co by nowych nie zarażać. Bo to panie to syreniarstwo to choroba, tak wciągająca... że już potem nic innego się nie liczy :grinser

Witaj andy! "erkowiczu" :grinser
jaki Kwidzyn toż ja ze wsi pod Kwidzynem;) Korzeniewo moje kochane spokojne ;)
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

myślę że to wina spalin.
Nawdycha się taki jeden z drógim i szaleją.
Najbardziej zaraźliwe, to jest przy okazji różnych rajdów, zwłaszcza w deszczu ;)

V Rajd Syren już się zbliża!!!!!!!! :helm
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
marekpec
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-04, 22:22
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: marekpec »

Witam szanowanych wielbicieli Syrenki
Tutaj Marek z Poznania, wielbiciel, niestety jeszcze nie posiadacz:]
Kołpaki - sklep www
eszymon
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 54
Rejestracja: 2012-03-12, 22:26
Lokalizacja: Żary

Post autor: eszymon »

A ja już parę dni na forum lecz dopiero teraz się oficjalnie przywitam:D

Jestem młodym szczęśliwym nabywcą najpiękniejszego bo polskiego autka Syrena r20 :D

a tak w ogóle to Szymon jestem :D

a Syrenkę tą zdobyłem po około 10 latach męczenia i marudzenia sąsiadowi żeby mi ją sprzedał bo stoi i się marnuje a ja chętnie wyremontuję dla siebie to autko i będę cieszył się z każdego pokonanego nią metra;D

I udało się otóż CHCIAŁ JĄ SPRZEDAĆ NA ZŁOM (jak on mógł o tym pomyśleć!!!) LECZ NA SZCZĘŚCIE UDAŁO MI SIĘ GO SPOTKAĆ i URATOWAĆ ERKĘ których jest dość mało;D

Pozdrawiam erkowiczów i wszystkich zarażonych chorobą;D
ODPOWIEDZ