moja następna syrena tym razem 105l z 77r

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Rob_0321
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 333
Rejestracja: 2010-01-21, 22:33
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Rob_0321 »

Ale co za dużo to nie zdrowo :ok3
Jak ci pomogłem daj "pomógł" :)
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

No ładny chomik z dziadka jakbym widział mój nietykalny stryszek.A z tym co masz to niejedną skarpete wyremontujesz.
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

kapti2 pisze:No ładny chomik z dziadka jakbym widział mój nietykalny stryszek.A z tym co masz to niejedną skarpete wyremontujesz.
no fakt nawet sam dziadek mówił ze niejedną się wyremontuje z tego.... a muszę jeszcze powiedzieć że jest tu wiele gratów deficytowych ..... jak np 2 komplety uszeczelek to trujkątnych lufcików , 2 tylne pasy starego typu z dużym przetłoczeniem itp zresztą sam jeszcze nie wiem bo wszystkiego nieogarnołę wzrokiem :devil3
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

No no jaka składnica, normalnie z dwie kolejne w częściach
bende-niebende-bende-bende-niebende-bende
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Chcesz tym jeździć na codzień? To raczej kwalifikuje się do remontu natychmiastowego.
A części spoko, jest na co popatrzeć. Jakbyś mial nadmiar tylnych bębnów to daj znać :faja
aster22
-#Junior
-#Junior
Posty: 108
Rejestracja: 2010-11-06, 09:43
Lokalizacja: morag

Post autor: aster22 »

Witam Kolege
Tak miedzy nami to bys sie podzielil z moja syrenka przednimi blotnikami ,twoja ma po 5 na zapas a moja stoi i czeka na remont i marznie przez brak przednich blotnikow,a to mi teraz blokuje brak prac,jakbys mogl to mi odprzedaj jeden lewy i jeden prawy przedni,bo na tym allegro to zdzieraja a bym juz chetnie remont zaczal,daj znac i z gory dziekuje i pozdrawiam :ok3
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

Mateusz pisze:Chcesz tym jeździć na codzień? To raczej kwalifikuje się do remontu natychmiastowego.
A części spoko, jest na co popatrzeć. Jakbyś mial nadmiar tylnych bębnów to daj znać :faja
napewno będzie nadmiar bębnów ale muszę przejżeć bo niektóre są pęknięte , jeśli chodzi o remat to zpewnośćą przydało by się jej malowanie ... i wsume to tyle bo tak to to jest sprawna i zawieszenie w bardzo dobrej kondycji , jednak niestać mnie narazie na malowanie całej.... więc będę remontował ją metodą gospodarczą , pierwsze fotki z rozpoczęcia remontu już dziś wieczorem ......
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

o chłopie ale CI się udało :) ja jutro jadę po silnik i skrzyni biegów i jakieś tam graty za 150 zł :) silnik do końca chodził ;)
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

w dzisiejszym dniu opróżniłem wnętrze , wyczyścilę podłogę z niewielkich nalotów rdzy , podłoga ok w bagarzniuku znalazłem jedynie parę dziur ale to pojedynicze łatki tylko teżeba wspawać , rozebrałem deske i pomalowałem na "raz" jutro trzeba jeszcze poprawić bo jakieś muchy się przykleiły :devil3 , oraz dżwi pasażera od wewnątrz , oraz wyczyśćłę fotel i tylną kanapę :devil3 a oto zdięcia z dzisiejszego dnia http://yfrog.com/31pa230267j dziadek po podkładał jakiesi kratki pod własnoręcznie uszyta wykładzinę żeby nie gniła podłoga http://yfrog.com/18pa230269j http://yfrog.com/ngpa230271j http://yfrog.com/9epa230275j http://yfrog.com/jjpa230280j http://yfrog.com/jupa230282j http://yfrog.com/n5pa230284j
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

o fuck. te kratki z klopa najlepsze :faja
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Takie Syreny mają klimat, ja nie mogę po prostu :) Szybko Ci robota idzie. Słuchaj a Ty poważnie będziesz nią jeździć codziennie? Z tymi kratkami to dobry patent ;)
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

PawelOlesno pisze:Takie Syreny mają klimat, ja nie mogę po prostu :) Szybko Ci robota idzie. Słuchaj a Ty poważnie będziesz nią jeździć codziennie? Z tymi kratkami to dobry patent ;)
może nie o tyle nacodzień jak poprostu gdy nie będę miał innego środka lokomocji i gdy będzie za zimno na skuter ..... więc syrena muś być podręką w jak najlepszym satnie , jutro zamierzam dokoniczyci prace nad wnętrzem ale wątpie w to ze się to uda bo sporo roboty przytym czyszczeniu , szpachlowaniu i malowaniu , zamierzam ją wmiedzy czasie przez cała zimę skokami remątować i robić co się uda żeby na wiosne była w jak najlepszym stanie :devil3
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

syrena104bili pisze:
PawelOlesno pisze:Takie Syreny mają klimat, ja nie mogę po prostu :) Szybko Ci robota idzie. Słuchaj a Ty poważnie będziesz nią jeździć codziennie? Z tymi kratkami to dobry patent ;)
może nie o tyle nacodzień jak poprostu gdy nie będę miał innego środka lokomocji i gdy będzie za zimno na skuter ..... więc syrena muś być podręką w jak najlepszym satnie , jutro zamierzam dokoniczyci prace nad wnętrzem ale wątpie w to ze się to uda bo sporo roboty przytym czyszczeniu , szpachlowaniu i malowaniu , zamierzam ją wmiedzy czasie przez cała zimę skokami remątować i robić co się uda żeby na wiosne była w jak najlepszym stanie :devil3

Aha rozumiem. Powiem Ci że w mojej wsi taki Pan ma Syrenę 105 z 1973 i jeździ nią właśnie jak na rower jest już za zimno. Jeśłi chcesz to wrzucę zdjęcie tej 105 o której mowie. Jeśli ją dobrze zakonserwujesz, ale naprawde dobrze i wszystkie te miejsca w ktorych lubi cos wylezc to bedzie Ci sluzyc :) Przeciec kiedys jezdzilo sie Syrenkami, Zima nie zima i Zipy jezdzily. Tata zawsze mi mówi ze w Zime nie było żadnego lepszego auta od Syrenki :) Wiadomo byly inne czasy. Ty bedziesz nia sobie jezdzic tak jak mowisz a niektorzy beda mowic ze to zabytek, ze tak nie mozna. Syrenka jest Twoja i jesli chcesz jezdzic to bedziesz jezdzic :) Z tym ze bedziesz musial dbac o te auto jeszcze bardziej niz przy jezdzeniu na zloty tylko. Chodzi mi tu o konserwacje itp.

[ Dodano: 2010-11-12, 22:01 ]
Aha i lepiej żeby ta Syrenka Tobie w taki sposób służyła niż poszła do huty. A widać że lubisz te hobby i tak dalej ,chociaż by po Twojej 104 :)
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

PawelOlesno pisze:
syrena104bili pisze:
PawelOlesno pisze: Aha rozumiem. Powiem Ci że w mojej wsi taki Pan ma Syrenę 105 z 1973 i jeździ nią właśnie jak na rower jest już za zimno. Jeśłi chcesz to wrzucę zdjęcie tej 105 o której mowie. Jeśli ją dobrze zakonserwujesz, ale naprawde dobrze i wszystkie te miejsca w ktorych lubi cos wylezc to bedzie Ci sluzyc :) Przeciec kiedys jezdzilo sie Syrenkami, Zima nie zima i Zipy jezdzily. Tata zawsze mi mówi ze w Zime nie było żadnego lepszego auta od Syrenki :) Wiadomo byly inne czasy. Ty bedziesz nia sobie jezdzic tak jak mowisz a niektorzy beda mowic ze to zabytek, ze tak nie mozna. Syrenka jest Twoja i jesli chcesz jezdzic to bedziesz jezdzic :) Z tym ze bedziesz musial dbac o te auto jeszcze bardziej niz przy jezdzeniu na zloty tylko. Chodzi mi tu o konserwacje itp.

[ Dodano: 2010-11-12, 22:01 ]
Aha i lepiej żeby ta Syrenka Tobie w taki sposób służyła niż poszła do huty. A widać że lubisz te hobby i tak dalej ,chociaż by po Twojej 104 :)
hehehehe miło ze tak mówisz , na zchęcia bym zobaczył zdięcia tej 105 októrej mówisz , masz racje bo dziadek od którego kupiłem jezdził nią przez 33 lata na codzień do teraz i gdyby mi niesprzedał to napewno by jeszcze nią pojezdził ze 2-3lata , i jak mój tata mu powiedział ze miałem sobie kupić normalny samochód dojazdy , to naskoczył na nas i mówi ze syrena to przecież normalny samochód i on nią cały czas użytkował , a o konserwacje napewno zadbam jutro maluje podłogę biteksem od wewnątrz , i dzisjaj już dżwi pomalowałem w środku flujdolem ....... 104 też jest świetnie zakonserwowana ... ale wniej musze zaweszenia porobić i wogule sprawy techniczne ... i szkoda mi się nią jezdzić narazie bo dużo kasy wnią włożyłem
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Z tym malowaniem wnętrza to już jest mega drut...
ODPOWIEDZ