Chcę być adminem ! :)

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

działają w podziemiu :faja
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

rafi fsm pisze:No i proszę, jeszcze nie wybrany a już jakieś ciche umowy.
Co za ludzie, co za naród :/

Nie jakieś ciche umowy tylko mam załatwić Oskarowi umowę z ostatnim właścicielem na syrenkę 104 którą mu sprzedałem ;>
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Panowie dajcie koledze zajecie bo burdel sie robi.Nowi wysawiają takie śmieci że oglądać sie nieda
a nikt niedziała w tym temacie.
Po frekwencji moderatorów widać że raczej czasu niemają za dużo żeby udzielać się na forum więc powinni sami zrezygnować A widzę ze jeszcze jeden kolega ma chrapkę na tą funkcję.
Chodzi o kolegę z Rzeszowa i też poparłbym jego kandydaturę bo ma wiedzę.

Więc prosze o jakieś kroki w tym temacie bo rozmawiam z znajomymi i twierdzą że te forum z najlepszego zrobiło się średnim.A niemusi tak być
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Jedna kwestia, że 95% pisanych obecnie postów jest o niczym... Po drugie potężna ilość userów, którzy nie potrafią się wysławiać i poprawnie pisać (czego mamy przykład nawet w tym temacie)... Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę na co się porywasz. Z roku na rok to się stacza, coraz więcej małolatów piszczących bzdury, tzw. postojebców i cwaniaczków. Dlatego nie dziwi mnie fakt, iż tylu ludzi śmieje się z tego forum, na którym akutalnie nikt z użytkowników starszych stażem się nie udziela.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

spoko.A CO DO MODERTORÓW to wypowiedział by się któryś czemu ich obecności się nieodczuwa na forum.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Mateusz pisze:Jedna kwestia, że 95% pisanych obecnie postów jest o niczym... Po drugie potężna ilość userów, którzy nie potrafią się wysławiać i poprawnie pisać (czego mamy przykład nawet w tym temacie)... Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę na co się porywasz. Z roku na rok to się stacza, coraz więcej małolatów piszczących bzdury, tzw. postojebców i cwaniaczków. Dlatego nie dziwi mnie fakt, iż tylu ludzi śmieje się z tego forum, na którym akutalnie nikt z użytkowników starszych stażem się nie udziela.

czyli krótko mówić temat skasztaniony jak każdy.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

niestety mateo ma po czesci prawde.. malo osob ze starej gwardii juz zostalo, sam sie wykruszylem bo poprostu nie starcza mi czasu na to forum a tu postow produkuje sie strasznie duzo!! kiedys 100 dziennie to byl max i mozna bylo nadazyc a teraz..niestety duzo zaduzo!

dlatego tez z checia zrzekne sie modowania na rzecz adameo czy sira...bo ja poprostu mimo moich obiecanek powrotu chyba nie wroce juz na stale nad czym bardzo ubolewam
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

no chociaż jeden dobrze gada :piwo: polać mu. troche przydało by się porządku taka prawda. ja mógl bym zając się działem giełda i śmietnikiem jak by coś :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Taką moc ma tylko Arturo. Piszcie do niego maile w tej sprawie, on tu rozdaje karty...
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

wiadomo. ale jest tez sporo moderatorów którzy nie byli tu od kilku miesięcy a nawet lat :/ akurat nie mam na myśli was....
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
arturo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 291
Rejestracja: 2005-01-21, 08:37
Lokalizacja: Nekla
Kontakt:

Post autor: arturo »

DONE :ok3

Macie 3 dodatkowych modów na okres próbny :>
Jak się nie sprawdzą :fire

Aha, dopiero co wróciłem z wczasów :piwo
W odpowiednich rękach i przy należytej konserwacji "Syrena" jest naprawdę niezłym i przyjemnym wozem. - MOTOR 1959r.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

dzieki za zaufanie. każdy z nas będzie się starał nad dobrym wizerunkiem forum :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4293
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Ale sie zazieleniło :smiech
motomania na luzie
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

no i dobrze dzialajcie, najbardziej zawsze mnie gielda oslabiala.. :-) poki co postanawiam wracac
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Zablokowany