Syrena R20

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Byle do przodu :ok3
motomania na luzie
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

i fajnie :) Grunt, że do przodu.
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

I jak będziesz robić, na R20 czy R20L ?
QWARUK
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 429
Rejestracja: 2010-03-01, 21:34
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: QWARUK »

tylko nie rób na nówke sztuke, ona ma swój urok
te drzwi pogięte a zdrowe są fajne i napisy :ok3
przód trza jej dorobic pod kolor
co możesz zostaw z wyglądu jak jest, a dobrze zrób najpierw mechanikę



takie moje skromne zdanie
jeśli mógłbym się przyczynic do takiego projektu, to jestem w stanie przesłac parę klimatycznych części - m.innymi niebieską kierownicę sezonowaną parędziesiąt lat pod chmurką i trochę podobnych niepotrzebnych mi gratów - płacisz tylko za przesyłkę

liczę na odzew
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

psia kości
miałem całkiem w miare porządny tył r-20
[z mojej niby wojskowej co nie przeżyła iraku ]
no ale cóż pojechała do huty KATOWICE [nie było chętnych na nia [a ogłaszałem że oddam za flaszke mixolu
jeśli przyzekniesz TU na forum że doprowadzisz ją do stanu uzywalnosci na mnie mozesz liczyc tez coś ie znajdzie aby CIE podratować [częsci blacharsko- plastik,ew. cos z mechanicznych ino pisz co potrzeba
oczywiście przesyłka na twój koszt a reszta gratis
kombi
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

to tak jak ja mam 2 dachy od 103 i 104 i co też trafią na złom.Nawet zaczynam żałować że odrazu niepojechały
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

to ja się podepnę pod temat - szukam prętów osłaniających tylnią szybę w R-20. Ma ktoś zbędne?


Wytrwania w remoncie życzę :)
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
Pawlasty
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 40
Rejestracja: 2010-03-23, 19:36
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Pawlasty »

marcin459, to była zwykła R20 więc chcę ją tak zostawić. Mam w jednym błotniku dziury na listwę ale myślę je zaszpachlować. Ramki lamp i zderzak oczywiście czarne :)

QWARUK, jakbym miał ją zostawić taką jaką jest to po wyjeździe z podwórka odpadłaby mi paka a wjeżdżając z powrotem do garażu fotel szorowałby po ziemi :) nie chce jej picować na pokaz, żeby nie wiadomo jak się błyszczała.. chce ją mieć po prostu dla siebie, żeby się nią cieszyć i jeździć :)

kombi, dzięki za chęć pomocy :) będę się starał, żeby wróciła na drogi... może jak stuknie jej 40 lat :devil3 wiele części już mam ale wiadomo, dobrego nigdy za wiele :) myślę, że się dogadamy i to nie tylko za flaszke Mixolu :)

Marcin Hojan, u mnie 3 pręty nie chcą się za bardzo pożegnać z budą :faja

Dzisiejsze fotki mojej eRki :)

Obrazek Obrazek

błotniki - pierwsze moje wyzwanie blacharskie, jeszcze do poprawy :)

Obrazek Obrazek

Stanowisko pracy, niezbędna "Jeżdżę samochodem Syrena" i części które czekają na swój czas :)

Obrazek Obrazek Obrazek

W środku zostały tylko fotele... lubie czasem sobie w niej posiedzieć :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oto tył który był moją największą zmorą obok dziurawej podłogi, już w miarę prosty.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Tragiczna to ona nie jest ale czeka Cię sporo pracy. Ale erek jest mało więc trzeba ratować. Więc życzę Ci wytrwałości w remoncie :ok3
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

Witam co się dzieje z tą erką? jakieś postępy?
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

marcin459 pisze:Ale erek jest mało więc trzeba ratować. Więc życzę Ci wytrwałości w remoncie
tym samym i ja się kieruję, jak tylko większy cash będzie to biorę się za moją, bo blacha kompletna już jest :) Czekamy na zdjęcia z postępów prac :)
Pawlasty
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 40
Rejestracja: 2010-03-23, 19:36
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: Pawlasty »

Postępy narazie niestety niezbyt widoczne. Nie wiem za co się zabrać i w sumie to czekam na spawarke bo bez niej prostowanie paki raczej sensu nie ma. Nadałem jej w miare prosty kształt, w porównaniu z tym jaka była po zakupie to prawie jak nowa :) Jestem na najtrudniejszym etapie i przyznam się wam, że jak na nią patrze to mnie zniechęca do wszystkiego ale wyobrażam ją sobie jeżdżącą i to mnie jakoś jeszcze motywuje :) Ostatnio dostałem jakieś stare Unitry, niektóre nawet grają, i namiary na jakieś części. Mam nadzieję dostać gdzieś kierownicę za w miarę rozsądną cenę i ten "wąs" który łączy przekładnie z drążkami bo bez tego ciężko ją w ogóle kierować przy wyjeździe na zewnątrz :) Kompletowanie części śni mi się po nocach, więc w wyobraźni jest sprawna i nawet nadano jej imię :D

Oto fotki z dzisiaj :) wybaczcie, że tak późno ale nie miałem kiedy ich zrobić

Obrazek Obrazek
Oto paka przed i po randce z młotkiem :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Macie może pomysł jak doprowadzić to do normalnego stanu? W drzwi może wystarczy włożyć jakieś klocki itp ale ten słupek? Nie mam pomysłu :/

A tak poza tematem, mam do oddania w dobre ręce 2 kotki (czarna i trójkolorowa) oraz 1 kocurka (rudo-biały). Przybłęda zrobiła nam prezent :) Odbiór osobisty tylko Syrenką :D
Obrazek
ODPOWIEDZ