IMPREZA SZCZECIN DĄBIE 26,27 CZERWIEC 2010 [nowy termin]

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

IMPREZA SZCZECIN DĄBIE 26,27 CZERWIEC 2010 [nowy termin]

Post autor: kombi »

JAK W TEMACIE W TYCH DNIACH W SZCZECIN-DĄBIU BEDĄ ODBYWAC SIE OBCHODY 750-LECIA DĄBIA
i w związku z tą imprezą prowadze rozmowy z organizatorami aby uczestniczyć w tej imprezie
i tu mam pytanie czy KOLEDZY ZE SZCZECINA I OKOLIC BYLI BY CHETNI na taką impreze
z organizatorem bedę chciał poruszyc sprawy takie jak ,,
zabezpiecenie miejsc postojowych ,zabezpieczenie i ochrone na noc jakby trzeba było zostawic sprzęta na noc ,garkuchnia ,i ew. jakies gadzety z obchodów 750-lecia
ŻEBY ZOSTAŁA JAKAS PAMIĄTKA Z UZESTNICTWA


tak wiec PROSZE O wpisy chętnch na tą impreze
jak również inne sugestie co do imprezy

info moze byc tu n forum lub na PRIV JAK RÓWNIEZ na mój tel 607 206 625
narazie jestem jedynie umówiony na spotkanie w przyszłym tygodniu na rozmowę
jak rozmowy się potoczą POINFORMUJE NA FORUM
Ostatnio zmieniony 2010-06-06, 22:20 przez kombi, łącznie zmieniany 3 razy.
kombi
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Wstępnie piszę się ze swoim poldolotem, mam nadzieję go skończyć do czasu imprezy.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
diodas
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-13, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: diodas »

Ja też postaram się stawić syrena o ile będą nas chcieli :D
Pozdrawiam...
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

ok
jak bedą nas chcieli
tak jak pisałem ,czekam na telefon od gościa ,jak bedzie ugadany to nou problem info i działam dalej
NIECH WRESZCZE W TEJ WIOSCE Z TRAMWAJAMI COŚ SIE ZACZNIE DZIACI
[CHOCIAZ w czerwcu tez jest zlot junaka ] ale ten zlot to komercja i nie rasowa imprezka tylko w wykonaniu JUNAK ]

a wiec panowie i panie [przecie tu panie też są ] jak bede po rozmowach powiadomie na forum [albo rybki albo akwarium ]
kombi
filar76
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 37
Rejestracja: 2007-04-29, 21:30
Lokalizacja: Stargard szcz.

Post autor: filar76 »

No to mam czas do czerwca aby odpalić którąś z moich Syrenek. Do Dąbia w końcu nie daleko.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

No i jak Panowie jedziemy z kombim. Dawać szybko się zapisywać bo coś nas mało. Ja oczywiście postaram się być na tej imprezie. Pozdrawiam
PiotrB
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-30, 22:00
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: PiotrB »

Jak będziesz miał ,, rozkład jazdy,, czyli co ,gdzie i o której to wrzuć.Jak zdrowie pozwoli to czemu nie, ale z wiadomych wzgledow nie traktuj tego postu jako mojego oficjalnego zgłoszenia.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

kombi, już wszystko wie i myślę że jutro Nas poinformuje co, gdzie i o której.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

a wiec jestem po rozmowach
1 rada osiedla [organizator ] jest bardzo przychylne dla naszego uczestnictwa
zapewniaja miejsce postoju wzdluz ul.zaglowej [od wjazdu do harcerskiego osrodka morskiego ]do bramy wejscia na plaze [mozna spojrzec na mape ,,dzielnica szczecin-dabie ul zaglowa]
5.06 tj sobota w dniu rozpoczecia calej imprezy jest przewidziany pochud ,przemarsz calego korowodu od ul mianowskiego rog e.gierczak ,dalej ul goleniowska i ul portowa ,do ul zglowej i tam ustawienie sie naszymi antykami i wszystkim co zaliczamy do zabytkow [tj motocykle ,i inne wynalazki ktore przybeda ] wzdluz ul zaglowej [cala zaglowa bedzie wylaczona z ruchu ]
w ramach spotkania i uczestnictwa mamy zapewnione posilki i inne delicje :piwo: GRATIS
jesli ktos planuje pozostanie w szczecinie na te 2 dni to rowniez mam dogadany hotel dla uczetnikow obchodow DABIA w cenie 25 zl od osoby [zeby znizyc koszty hotelu w pokojach 4-osobowych [tj.w pokoju jest umywalka ,a cale zaplecze sanitariatuw ogolnodostepne

wiecej o imprezie mozna znalezc na internecie pod nawa,,750-lecie obchodow dabia[wkleic odnosniki TO TRZEBA UMIEC]

org. przewidzial jakies nieduze naklejki i mozliwe ze beda tez certyfikaty uczestnictwa [ale to dopiero bedzie dogrywane

i tak jak wczesniej pisalem bedzie calonocna ochrona pozostawionych pojazdow przy plazy [przez firme ochroniarsk] jak rowniez dysponuje parkingiem strzezonym przy hotelu [ul.jesienna hotel ORION ]
TAK ZE ZAPRASZAM
REZERWOWAC SOBIE WOLNE NA SOBOTE I NIEDZIELE i zawijac do szczecin -dabia
EW dodatkowe pytania prosze tu na forum [dla lepszej informacji wole odpowiadac ogolnie

zapraszam wszystkich nie tylko z syrenkami ale z wszystkim co jest w stanie jezdzacym i dojedzie zapisow nie bede oglaszal wpisowego na hotel nie oglaszam
ale chcialbym wiedziec kto i skad ew.sie pisze i przyjedzie

[ Dodano: 2010-03-24, 23:15 ]
piotrus b witam cie i kuruj sie gosciu do spotu czas daleki wiec zdazysz sie wykurowac lub podkurowac
kombi
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

I co koledzy z naszej okolicy coś Was nie widać w tym temacie. Kombi się natrudził i wygląda że będzie Nas mało. A może do tej pory jakieś inne spotkanie takie rozpoczynające sezon w okolicach Szczecina.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

oferta nadal aktualna

rozklad jazdy podawalem
ew w tych dniach mamy rowniez do wyboru zlot junaka w szczecinie -rosowku [jesli zlotowa tradycja junaka jest podtrzymana to trzymaja sie tego i w tych dniach zlot sie odbywa tez mozemy podjechac

WIEC CO ROBIMY PANOWIE W SZCZECINIE
CZY NIC I KAZDY JAKOS DALEJ SIE KOLIBOCZE
kombi
diodas
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-13, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: diodas »

Witam,
no pewnie że robimy, najwyżej mało nas będzie...a która impreza mi obojętne.
Może w zachpom jest mało wyjątkowych aut? o_O
Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

A może jakieś małe spotkanie przed 5-6 czerwca. Dajcie znać co Wy na to. Może jakieś popołudnie albo niedziela. Oczywiście jak będzie ładna pogoda.
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Jak zwykle problem frekwencyjny :> Jeśli by się nie udało z tym dąbiem, a junak się nie podoba, w terminie 4-6 jest jak zwykle miedwiański, czyli stargard :ok3 Więc ewentualnie to możecie rozważyć. Ja się szykuje tam, choć nie wiem czy mi termin zagra. Pozdro :ok3
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Michael, a masz jakieś bliższe informacje na temat tego zlotu w Stargardzie
ODPOWIEDZ