Porzucone Perełki

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Rob_0321
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 333
Rejestracja: 2010-01-21, 22:33
Lokalizacja: Olkusz

Porzucone Perełki

Post autor: Rob_0321 »

Może to i głupi pomysł ale wymyśliłem ze tutaj będziemy wklejać fotki perełek których właściciele nie chcą sprzedać a mają coś naprawdę wyjątkowego np.małe przebiegi :D
To może ja zacznę

Syrenka 105L przebieg 19 tyś na oponie jeszcze biała metka :shock: papiery kupna pierwszy właściciel orginalna naklejka docieranie
Obrazek

Właściciel nie chce jej za nic sprzedać jedyne jego matka mądra powiedziała do niego K.... SPRZEDAJ JĄ PRZECIEŻ JEJ SZKODA a on NIE PRZECIEŻ TO ZABYTEK BĘDĘ JĄ REMONTOWAĆ i już ją tak remontuję od 5lat :klnie wandale ją niszczą tylni błotnik zagięty rozwalone tylne lampy i zagięta maska T_T

Obrazek Nie trzeba przedstawiać oczywiście też nie na sprzedaż na podwórku u właściciela syrenka r20 3 fiaty jeden ma 13 13 na boku garbus i maluch :shock: i polonez borewicz :klnie

Wszystkie zdjęcia zrobiłem ja tym razem się wysiliłem :ok3
J.
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 54
Rejestracja: 2009-02-24, 02:55
Lokalizacja: GA

Post autor: J. »

Próbować zawsze można tak, że za jakiś czas się idzie do nich z Kasią :)
Jak zobaczą Kasie to często gęsto mięknie im rura i da się sprzedać;)
n71.pl
i tyle w temacie.!
Awatar użytkownika
kitogsm
Posty: 24
Rejestracja: 2010-01-26, 20:23
Lokalizacja: Pstrążna

Post autor: kitogsm »

ten fiat wygląda na zdrowego na foto :>
na prawdę nie rozumiem ludzi którzy trzymią te auta po to aby niszczały :/
DZIK 2
Serce bije w tempie obrotow maszyny
Treningów godziny
Zmienione plany w czyny
Awatar użytkownika
korabol
-#Junior
-#Junior
Posty: 191
Rejestracja: 2009-07-15, 16:44
Lokalizacja: LTM / UK

Re: Porzucone Perełki

Post autor: korabol »

Rob_0321 pisze:Może to i głupi pomysł ale wymyśliłem ze tutaj będziemy wklejać fotki perełek których właściciele nie chcą sprzedać a mają coś naprawdę wyjątkowego np.małe przebiegi :D
To może ja zacznę

Syrenka 105L przebieg 19 tyś na oponie jeszcze biała metka :shock: papiery kupna pierwszy właściciel orginalna naklejka docieranie
[url=http://images36.fotosik.pl/154/fd14f6ef70d46e6dm.jpg]Obrazek[/URL]

Właściciel nie chce jej za nic sprzedać jedyne jego matka mądra powiedziała do niego K.... SPRZEDAJ JĄ PRZECIEŻ JEJ SZKODA a on NIE PRZECIEŻ TO ZABYTEK BĘDĘ JĄ REMONTOWAĆ i już ją tak remontuję od 5lat :klnie wandale ją niszczą tylni błotnik zagięty rozwalone tylne lampy i zagięta maska T_T

[url=http://images35.fotosik.pl/122/070ec94248fa81bem.jpg]Obrazek[/URL] Nie trzeba przedstawiać oczywiście też nie na sprzedaż na podwórku u właściciela syrenka r20 3 fiaty jeden ma 13 13 na boku garbus i maluch :shock: i polonez borewicz :klnie

Wszystkie zdjęcia zrobiłem ja tym razem się wysiliłem :ok3
Syrena stoi w Krakowie na ulicy Na Szaniec czy coś takiego :) sam na nią polowałem ale kicha stoi podobno sporo lat tak.
Rob_0321
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 333
Rejestracja: 2010-01-21, 22:33
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Rob_0321 »

No niestety postoi pewnie jeszcze parę lat a potem pójdzie na złom T_T
Jak ci pomogłem daj "pomógł" :)
ODPOWIEDZ