mocowanie kanapy tylnej w 105B

tapicerka, fotele, uszczelki, podsufitka itp.
ODPOWIEDZ
Bartłomiejszw
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2008-05-06, 11:25
Lokalizacja: Czosnów

mocowanie kanapy tylnej w 105B

Post autor: Bartłomiejszw »

kupiłem Bosto bez tylnej kanapy próbowałem wymyślić jak to było tam zamocowane, ale żadnych śladów nie ma jedyne co może być śladem po kanapie są takie haczyki plastikowe (ze sprężyną). w każdym bądź razie prosił bym o jakieś zdjęcia jak była zamocowana kanapa w bosto.
I'm Boss, becouse i have Bosto :)
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

mam terz bosto i w mojej kanapa nie jest mocowana przy podłodze sa 2 otwory i tam ze stelarza siedziska wkłada sie kanape
a te plasticowe zatrzaski co o nich piszesz to sa zatrzaski do mocowania przegrody poprzecznej [blacha wys ok.50 cm i na szerokosc budy] która oddzielała przedział pasazerski od przedziału bagazowego [miałem taką blache orginal ale poszła do ludzi [ filar87 ze stargardu szcz]
kombi
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

W mojej bosto kanapa była mocowana na tej zasadzie co przednie fotele. Haczyk na samym dole, który w momencie przechylenia kanapy wchodzi w otwór umieszony w podłodze.
syrena to nie samochód.
radekk
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 775
Rejestracja: 2005-01-21, 23:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: radekk »

Zaraz, zaraz a gdzie mocowanie w tylnej części by podczas hamowania kanapa nie powędrowała do przodu???
W podłodze skrzyni ładunkowej są otwory, do których wsuwane są identyczne "haczyki" jak w przednich siedzeniach. W zagięciu kanapy (przejście pomiędzy siedziskiem i oparciem) w kanapie są ucha z otworem. Do nich montowany jest uchwyt zamocowany przy nadkolu. Ten skręcany jest śrubą.
Plastikowe uchwyty na słupkach służą do zamocowania przegrody wsadzanej w podłodze do tych samych otworów co kanapa.
Ot, cała tajemnica.
Bartłomiejszw
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 56
Rejestracja: 2008-05-06, 11:25
Lokalizacja: Czosnów

Post autor: Bartłomiejszw »

O right, dzięki.
I'm Boss, becouse i have Bosto :)
radekk
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 775
Rejestracja: 2005-01-21, 23:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: radekk »

może raczej "all right"...
ODPOWIEDZ