cruzing w Warszawie 7.01.2007 foty akcja spontan!

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

cruzing w Warszawie 7.01.2007 foty akcja spontan!

Post autor: Radek »

godzina 18:30 telefon,dzwoni Grzyb:godzian 20:00 na bankowym cruzing,niech wbija kto chce i daj znać innym.Godzina 18:50 wsiadam w opla i lece do Warszawy.Godzian 20:00 Mateusz swoim trampkiem już czeka pod pomnikiem Słowackiego.
Czekamy naresztę,czyli Danona-który był sprawcą całego zamieszania(tu podziękowania ;) )
Po chwili przyjezdża Adam garbuskiem,zaraz Pawłem trabantem,Danon Skoda,Grzyb maluchem, Andrzej na wigry 3 ,Kazio Warszawą i jest komplet.Ruszylismy i się zaczeło;) tylko te wigry gdzieś zaginęły o_O ,cięzko opisac ale było wesoło i niech żałują ci co nie byli!!!!! Myślę że my nieraz się jeszce tak spotkamy;) - miejmy nadzieję w większym gronie oto kilka fotek(około 50-ciu i 5 filmików) a reszta do zassania z tego adresu: http://www.sendspace.com/file/q2xx0c
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Jaki brzydki ten trabant, nawet kosy nie ma. Weź wyedytuj tego posta, bo jak patrzę na tego trampka to przykro się robi:P
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
danon
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 200
Rejestracja: 2005-12-04, 15:48
Lokalizacja: warszawa

Post autor: danon »

Dawno się tu nie udzielał ja, oj dawno!
Oczywiście, spontany takie się będą powtarzały, zaproszone będą wszystkie auta klasyczne i ich właściciele, którzy akurat zdąrzą dowiedzieć się, że zaraz rusza "taki sobie krujzing po Warszawie". Impreza niedzielna naprawde fajna, tym co byli dziękuje, tym którzy nie zdążyli się dowiedzieć bo za krótki okres czasu przepraszam, a tych co być nie zamierzali niech żałują;) Spontan ma swoje prawa!
To jeszcze fota radkowa odemnie;)
Obrazek
pozdrawiam
www.norblin.info

stodwadzieściasześćpe razy dwa
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

Fajnie że ktoś mnie powiadomił :/
ODPOWIEDZ