kalendarz na 2007

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Kaleb
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2006-08-20, 22:02
Lokalizacja: Przeworsk/Rzeszów

kalendarz na 2007

Post autor: Kaleb »

Witam wszystkich, chociaż nie mam jeszcze własnej syreny to na dobre złapałem ten "wirus" i moje życie na dobre związało się z syrenami więc wszystko co robie podporządkowane jest tej pasji, jako że zbliża się nowy rok to zrobiłem kalendarz ze zdjęciami ściągniętymi z tej strony 9taki podstawowy bez imienin ale z zaznaczonymi święami :-) ) , jest on zrobiony w dwóch formatach A-4 i większym A-3 zrobiłem go w wordzie wystarczy tylko wydrukować go na jakimś papierze kredowym i jest całkiem ok niestety nie moge go dolączyć jako załącznik więc wszystkich chętnych prosze o kontakt mój adres to kaleb26@wp.pl zapraszam i namawiam do powieszenia go jeśli nie w kuchni to chociaż w warsztacie , pozdrawiam wszyskich miłośników starych (nie tylko polskich) samochodów i motocykli.

[ Dodano: 2006-12-14, 14:39 ]
Witam to jeszcze raz ja mój numer gg to 38 65 153 chętnych prosze o zgłoszenie kalendarz wyśle w jak najszybszym czasie pozdrawiam :-)
nas ? ! bohaterów ? ! prądem !
ODPOWIEDZ