namiary

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Grzesiek
-#Junior
-#Junior
Posty: 102
Rejestracja: 2006-07-02, 16:20
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Grzesiek »

W Błoniu widziałem Syrenę 105L na sprzedaż. Róg ulic Nowakowskiego i Poniatowskiego jadąc od strony Brwinowa
(od razu ją widać)...zadzwoniłem ciekaw ile to właścicel chce za nią ponieważ na kartce za szybą było "cena do uzgodnienia". Po dziesięcu minutach czekania (po telefonie) właścicel osobiscie mi o niej opowiedział, odpalił ją i walnął cenę 3000zł...po negocjacjach doszło do 2000zł.
A Syrena jest z 1980, około 95 tyś przebiegu ( i plomba na silniku o_O ) zarejestrowana opłacona. Pierwszy właścicel. Numer telefonu: 503981637. Jak będę tamtędy jeszcze przejeżdzał to zrobię fotki...no chyba że się sprzeda :P .
Zanim miałeś swego Fiata, byłeś pieszym długie lata!
Awatar użytkownika
Ogarzysta
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 434
Rejestracja: 2006-07-29, 13:06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Ogarzysta »

Kolor kawowy? Jeśli tak, to jak ją też widziałem, dzwoniłem to gość chciał 2800. Ale z tego co widziałem to po lakierze, wyłazi rdza, lipnie uszczelniona tylnia szyba...
Ogarzysta
Grzesiek
-#Junior
-#Junior
Posty: 102
Rejestracja: 2006-07-02, 16:20
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Grzesiek »

Ogarzysta pisze:lipnie uszczelniona tylnia szyba...
...no na plastelinę :P
A rdza rzeczywiscie wyłazi na błotnikach i progach...moim zdaniem im dłużej będzie stała tym właścicel będzie chciał mniej .
No i trzeba dodać że podłoga pod pedałami i w bagażniku spawana bo pewnie dziury były...ale podobno do lipca tego roku była garażowana...podobno :P
A gość chyba wspominał o Tobie podczas "prezentacji" autka...
Zanim miałeś swego Fiata, byłeś pieszym długie lata!
rallyfan
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 207
Rejestracja: 2006-05-13, 16:05
Lokalizacja: teraz Pl

Post autor: rallyfan »

batagur pisze: Syrena 105Bosto w kier. Nowego Sącza przed wsią Skawce (z Wadowic droga nr28) stoi za domem fioletowa, nie miałem okazji sie bliżej przyjrzeć ale chyba niazła.
Dzisiaj widzialem to autko , z daleka wyglada niezle .Niestety bylem ,,sluzbowo " i nie mialem czasu sie zatrzymac . Auto stoi po lewej stronie jadac od Wadowic , ponizej slawnego wiaduktu .

A teraz moje namiary nie wiem czy do sprzedazy ale daje :

Syrenka 105 niedaleko nowej obwodnicy jadac w kierunku Bielska , mamy ostatnie rondo ( kolo stacji orlen , nie mylic z BP przy rondzie na Krakow ) .Wjezdzamy na rondo , i przejedzamy przez przejazd kolejowy i jezdziemy za droga prosto , kilka set metrow dalej po prawej stronie stoi Syrenka chyba 105 przykryta plandeka ale widac przod .Kolo samej drogi .

NAstepnie Fiat 125 pcik up , stoi przed Krakowem . ,,Pracowal " tam chyba na autozlomie .Jadac przez Skawine na Krakow , przed samym KRk mamy chyba Skotniki . jest tam autozlom po lewej stronie od Skawiny. Widzialem tam niebieskiego kanta pikapa ostatnio stal z sciagnietymi drzwiami wiec chyba sie za niego beda za niedlugo brali , po za tym kompletny .Sam jestem napalony na tego typu auto , ale mam tez zaklepane cos inneo i finasowo nie wydole :evil: A wydaje mi sie ze za niedlugo moze go nie byc a szkoda by bylo . Krakowianie moga sprawdzic :grinser
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Jadąc z Blachowni koło Częstochowy do samej Częstochowy to po prawej stronie bedzie przy torze na wyrazowie stała pomarańczowa Bostona- tylko trzeba dobrze wypatrywac i ona jeszcze jeździ. Na północy też stoi 105L lekko zapuszczona. :D
Marcin522T
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-09, 09:56
Lokalizacja: Poręba

Post autor: Marcin522T »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Syrena stoi w Żelisławicach. Jest to koło Siewierza w Śląskim. Właścicielem prawdopodobniej jest jakiś starszy pan.
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

witam
przed włocławkiem jadac w kierunku łodzi stoja 2 syrenki 105 obie sa do kupienia za 800zl razem

zamieszczam zdjecia

kontakt podam jak znajde wizytowke wlasciciela :)


pozdrawiam serdecznie!

[ Dodano: 2006-10-18, 16:59 ]
aha jedna to rocznik 73 a druga nie pamietam, cene mozna raczej jeszcze zbic bo wlasciciel chce sie ich pozbyc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Awatar użytkownika
weteran
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 211
Rejestracja: 2005-08-28, 22:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: weteran »

To one jeszcze tam stoją widziałem je z dwa lata temu jak jechałem z nad morza :ok3 pozdro
Samochody dzielą się na dwie grupy , na syreny i na reszte świata!!!
WSK 125 M06B3 1985
Fiat Cinquecento 1995
sprawny silnik S-31
Syrena 105 z 1973
1999
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 663
Rejestracja: 2005-06-01, 09:55
Lokalizacja: PL

Post autor: 1999 »

a propo tych z włocławka stoją 10-12 lat
125p/126p/ŻukA03/Isuzu Gemini/Ford A-Series
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

oo ja kupilem w piatek bez prawa rej 105 identyczna jak ta z felgami czerwonymi stan prawie taki sam tylko ze listew niema za 400zl plus mase czesci z wioski obok......Poswiecilem moje czesci ale mam syrenke i prawie taka sama ilosc tego co mialem w piwnicy :piwo: a i 200zl w kieszeni do przodu :helm
Awatar użytkownika
Ogarzysta
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 434
Rejestracja: 2006-07-29, 13:06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Ogarzysta »

Grzesiek pisze:A gość chyba wspominał o Tobie podczas "prezentacji" autka...
A co konkretniej mówił?
Ogarzysta
Awatar użytkownika
weteran
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 211
Rejestracja: 2005-08-28, 22:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: weteran »

Coś dla syreniarzy z Katowic wracając sobie ostatnio z Załęskiej Hałdy kierowałem się na Mikołów i po drodze zauważyłem złomowisko chyba na ul.Hetmańskiej na terenie którego stała beżowa syrena niestety niemiałem czasu tam się zatrzymać i popytać :ok3 pozdro
Samochody dzielą się na dwie grupy , na syreny i na reszte świata!!!
WSK 125 M06B3 1985
Fiat Cinquecento 1995
sprawny silnik S-31
Syrena 105 z 1973
rallyfan
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 207
Rejestracja: 2006-05-13, 16:05
Lokalizacja: teraz Pl

Post autor: rallyfan »

Mam pare namiarow na syrenki w okolicach Wadowic , wiec dla ludzi z KRK i Slaska .Nie daje gwarancji ze auta na sprzedaz ale mam ich kilka .Jak by co dawac na PRV to posle , dokladnych nie daje bo miejscowosci mniej znane (nie chcialem powiedziec ze dziury :grinser ) wiec nic to nie da .Syrenki nie jakies unikaty bo 105 i bosto .
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

W dąbrowie górniczej na hute katowice sie kierować (czy jakos tak- raz tam byłem) Stoją dwie Syreny przy ulicy- za ogrodzeniem- dość ładne ale niestety pootwierane i stoja tam juz pare altek takze za duzo z nich juz nie bedzie;) ale są- ceny chore, potem za magazynem stoi jeszcze jedna amoze dwie- ciekawe miejsce, polecam jak ktos ma wiecej czasu niz ja jak jeżdże. Pozdrowionka
Awatar użytkownika
marcys
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 2005-06-15, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec

Post autor: marcys »

moja jest z Dąbrowy :ok3
105L 80' "Helena"
104 66' "Zośka"
104 69' "Baśka" sprzedana
WSK'85 "Wieśka"
126p 78' "żótłek"
Niewiadów N126E'83 "zapiekanka"
Jeep Cherokee ' 91 "brudas"
Peugeot J5 Knaus '91
Bielski klub? nie polecam :(
ODPOWIEDZ