Prośba o wycenę

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Mirasmal
Posty: 12
Rejestracja: 2023-03-26, 13:13

Re: Prośba o wycenę

Post autor: Mirasmal »

Kupilem to auto jednak. Nie dalo rady ceny zbic ale szkoda bylo mi ja odpuscic. Nie mam pomyslu jeszcze co zrobie. Jak przyjedzie to obejrzymy, odpalimy i zobaczymy.
Babcia
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2018-10-01, 12:37
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Prośba o wycenę

Post autor: Babcia »

A z dokumentami coś wyjaśniłeś ?
Junak M1o Syrena 104
mój mail: panbabcia@o2.pl
Mirasmal
Posty: 12
Rejestracja: 2023-03-26, 13:13

Re: Prośba o wycenę

Post autor: Mirasmal »

Na pewno w dowodzie ma zle wpisane. To pewnie w Polsce diagnosta bedzie musial skorygowac.
Mirasmal
Posty: 12
Rejestracja: 2023-03-26, 13:13

Re: Prośba o wycenę

Post autor: Mirasmal »

Dzieki za pomoc wszystkim. Auto trafilo do warsztatu w Starej Miłosnej ponieważ tutaj lokalizacja mi bardzo pasuje. Teraz troche części będę potrzebował. Gdzie najlepiej szukać? Na ten moment pompa wody, oleju oraz przewody wodne. Do tego stacyjka oraz zamki.
Babcia
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2018-10-01, 12:37
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Prośba o wycenę

Post autor: Babcia »

,,pompa oleju" ??? chyba chodzi Ci o pompę paliwa. Możesz szukać na olx ale dlaczego szukasz ? Nie ma tego w syrenie ? Jeśli te elementy są to trzeba je przejrzeć i naprawić (zregenerować) powymieniać co jest uszkodzone i tyle. Mam parę rzeczy do 105 jeśli nie znajdziesz to możemy pogadać.
Junak M1o Syrena 104
mój mail: panbabcia@o2.pl
Mirasmal
Posty: 12
Rejestracja: 2023-03-26, 13:13

Re: Prośba o wycenę

Post autor: Mirasmal »

Tak, dokladnie. Chodzi mi o pompe paliwa :) Wszystko jest tylko bylo przerobione w tej Belgii wiec trzeba wrocic do orginalu.
Babcia
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2018-10-01, 12:37
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Prośba o wycenę

Post autor: Babcia »

Co do pompy paliwa to czasem możesz mieć jeszcze stary typ czyli ze szklaną kopułką. Nie jestem pewny od kiedy zaczęli stosować pompy z metalową kopułką do 105-tek
Junak M1o Syrena 104
mój mail: panbabcia@o2.pl
ODPOWIEDZ