syrena laminat - budowa dzisiaj?

(karoseria, blachy, lakierowanie)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

syrena laminat - budowa dzisiaj?

Post autor: syreniarz1992 »

Witajcie. Nie, póki co nie podejmuje się budowy nadwozia do laminatki - nie mam na to ani miejsca, ani pieniędzy. Natomiast, jako że kilka lat temu znaleziono formy do budowy nadwozi jestem ciekaw, czy ktoś już drążył temat, żeby wybudować współczesną karoserie do syreny. Formy są ponoć niekompletne, ale nie można znaleźć miarodajnych informacji, czego brakuje. Temat coraz bardziej na czasie, jako że totalnie zgnite syreny stanowią aktualnie chyba większość zachowanych. No i powiedzmy sobie szczerze- kto nie chciałby śmigać syreną i totalnie nie przejmować się problemem wszechobecnej korozji :) Aż mi się nie chce wierzyć, żeby nikt nie próbował wybudować nowej laminatki, bo projektów pt. syrena sport i klubów onanistycznych na ten temat jest bez liku, natomiast o czymś co ma potężny sens dla dalszego rozwoju syreniarstwa i spopularyzowaniu tej pasji- ani widu, ani słychu.


Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Gieroy
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1845
Rejestracja: 2005-12-24, 21:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Gieroy »

syreniarz1992 pisze:ma potężny sens dla dalszego rozwoju syreniarstwa
Przecież to nadwozie-laminat nie ma najmniejszego sensu bo nie ma nic wspólnego z nadwoziem prawdziwej syreny.
"Samochody Syrena nie są na pewno pojazdami na wskroś nowoczesnymi" mgr inż. Z. Glinka
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

A która syrena jest prawdziwa? chyba każda z Żerania, Bielska czy Falenicy :> Nadwozie z laminatu miało być powszechnie dostępną częścią zamienną- pewnie gdyby skończyli produkcje faktycznie w latach 60 to większość syren wyglądała by dzisiaj właśnie tak.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Wszystko ładnie pięknie gdyby nie fakt trwałego połączenia tego typu nadwozia z ramą. Oczy
(Jeśli mnie pamięć nie zawodzi).
Jeszcze żebyśmy w Polsce mieli kulturę kit-car jak w Anglii to nie byłby głupi pomysł bo to jednak nadwozie z historią i możliwe do modyfikacji na wiele sposobów -inne lampy, klamki itp.
Ale jak to w PL -miało być zaje***cie a wyszło jak zwykle :)

Pozdro
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

chyba Ci wypowiedź ucięło.
ODPOWIEDZ