Rejestracja SAMoróbki

Porady prawne. Rejestracja, żółte blachy, przeglądy.
ODPOWIEDZ
abc

Rejestracja SAMoróbki

Post autor: abc »

Czy ktoś już może rejestrował motocykl jako samoróbkę? Chciałbym złożyć coś z wyglądu jak WFM (na ramie od WFM i większość części z niej), ale silnik od SHL i hamulce też do przeróbki (może też z SHL + wahacze). Czy można to zarejestrować jako SAM, albo druga opcja, jako unikatowy?

PS To inna niż ta WFM co mam, ona będzie w oryginale.
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Od czerwca 2013 samoróbki nie zarejestrujesz, chyba, że uzyskasz na nią homologację.
Awatar użytkownika
rafal
-#Junior
-#Junior
Posty: 169
Rejestracja: 2010-11-20, 09:39
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: rafal »

abc, nie jestem na 100% pewien, ale jeśli ta przeróbka została wykonana dawno temu to możesz uzyskać opinię rzecczoznawcy i takiego SAM-a zarejstrować...
Zabytki PRL-u
thomosgee1
Posty: 1
Rejestracja: 2015-03-15, 12:14
Lokalizacja: PAKISTAN

Post autor: thomosgee1 »

się do mojej syrenki. Ponieważ sytuacja zmusiła mnie do sprzedaży mojego "dziecka" (Fiata 126p Bosmal Cabrio) na otarcie łez i wypełnieniu pustki w sercu i garaż postanowiłem zająć się na poważnie syrenką. Odgrzebałem plandekę która była przykryta rama. Oczyściłem przejazd i z pomocą żonki przetoczyłem ramę do nowego miejsca garażowania.
Try out our free learn spanish and latest comptia bentley training courses to get high flying success in final
FSMsyrena105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 473
Rejestracja: 2014-09-10, 20:20
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: FSMsyrena105 »

Jak Kolega tylko takie przeróbki ma to zarejestrować jako fumkę. Silnik część wymienna, a reszta teź z epoki to źadna wyduma nie będzie.
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

nie opłaca sie samoróbek.....
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
ODPOWIEDZ