syrena 104 -72r " smerfetka "

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalalex
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1651
Rejestracja: 2012-03-21, 20:43
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: michalalex »

Biały dach w Syrenie 104 jest brzydki. Sam to mam i wiem co mówię. Skoro i tak trzeba malować to warto skorzystać z okazji.
Syrena 104, Syrena Bosto
Awatar użytkownika
tom2212
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2949
Rejestracja: 2011-02-13, 22:02
Lokalizacja: CB

Post autor: tom2212 »

Jak to mówią o gustach się nie dyskutuje :)
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

prosze o to zdjęcia :)
patent
Obrazek

i zdjęcia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

patent faktycznie dobry :ok3
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

A co to za flagi biało-czerwone? Jakieś święto narodowe czy mecz reprezentacji?
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

a czy wywieszenie flagi to zły pomysł, czuje się polakiem to wywiesza flage :)

jakby był z mozambiku lub z rosji i by miał na samochodzie flagę to byłby pełen uznania :D
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

No z Rosją to teraz trzeba uważać :D
Spoko, bo myślalem, że to jakaś okazja a to tylko patriotyzm - tym bardziej popieram.
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

Chłopaki w rajdzie jeżdżą

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

już wszystko tłumaczę , w tym roku rozpocząłem sezon bardzo znienacka , bo po namowie kumpla (2kwietnia ) zdecydowałem że biorę sarnę od wujka z garażu , montuje nagrzewnice , szybki przegląd , i lecimy na patriotyczny rajd pojazdów klasycznych i zabytkowych(5 kwietnia ) stąd też ta flaga bo był to rajd upamiętniający rocznice powstania styczniowego i na pierwszego strzała , bez większych przygotowani sarna ogoniła przeszło 150km jednego dnia , potem wyskoczył kolejny rajd który odbył sie wczoraj ( w niedziele ) ze względu na fakt że w sobotę miałem wesele brata , 100km od domu , wiec , w niedziele posadziłem za kierownicą kumpla ale przedtem postanowiłem przejrzeć auto w piątek po południu niestety niechcący zerwałem gwint w głowicy od środkowej świecy , początkowo wkręciłem ją na teflon ale po 10km ją wypluło , wiec w sobotę przed samym wyjazdem na wesele kolejne patentowe podejście " uda sie albo nie uda - jedziemy albo nie jedziemy " , i szybko na patencie , wkręciłem świece na pakuły lub jak kto woli"konopie indyjskie " :helm i na klej do gwintów , i szybka patenciarska blaszka z otworem na świece i pod 2 śruby po przekątnych od głowicy , blaszka dociskała świece do dołu i z klinowała przed przemieszczeniami , i pojechaliśmy na rajd w niedziele z rana , patent , wytrzymał bez szwanku 180km w deszczach i burzy , a syren nie sprawiła najmniejszego problemu , nagrzewnica , grzała jak "pół litra spirytusu na 3 gdy 2 nie pije " wycieraczki też dobrze nadążały , i przeżyliśmy kolejny fajny dzieni pełen wrażeni z sarną :devil3 :devil3 :devil3 oczywiście nie obyło się bez nowych znajomości i pomocy kolegą :D


tak że całkiem niechcący nie miął miesiąc od wybudzenia ze snu , a już blisko 500km
zrobione

[ Dodano: 2014-04-28, 22:05 ]
dzięki Mikrusiarz za fotki , nawet nie zauważalnym jak je robiłeś ;d ps a jak tam stacyjka ???poskładałeś ??? czy na krótko??
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

widać że było całkiem miło:) czyja ta siwa 104
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

syrena104bili pisze:dzięki Mikrusiarz za fotki , nawet nie zauważalnym jak je robiłeś ;d ps a jak tam stacyjka ???poskładałeś ??? czy na krótko??
O co chodzi ze stacyjką?

Rajd był bardzo fajny, plenery naprawdę przepiękne, pytań z trasy mnóstwo ale wszystko sensownie zrobione. Huta w Chlewiskach naprawdę ciekawa, wnętrza wyjątkowe.
Było gdzie pohulać Syrenami, w sumie 4 ry . Czy zauważyliście, że ze mną był Michalalex ??? Dzielnie w rajdzie pomagał. Teraz niech swoją 104 szykuje i wreszcie wystartuje w rajdzie.

Obrazek

Obrazek

Strażaki z Ochotniczej Straży w Skłobach kapnęli się, że podjechała do nich "motopompa"
Obrazek
Star 266 z 1979r w genialnym stanie.
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

syrena104bili, zapodaj aktualne zdjęcia swojej 104 :)

[ Dodano: 2014-04-29, 12:10 ]
..a 105L złożyłeś już?? :P :piwo:
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

Tomasz pisze:syrena104bili, zapodaj aktualne zdjęcia swojej 104 :)

[ Dodano: 2014-04-29, 12:10 ]
..a 105L złożyłeś już?? :P :piwo:


te zdjęcia z rajdu są , z przed 2 dni wiec są aktualne

[ Dodano: 2014-04-29, 13:12 ]
Mikrusiarz pisze:
syrena104bili pisze:dzięki Mikrusiarz za fotki , nawet nie zauważalnym jak je robiłeś ;d ps a jak tam stacyjka ???poskładałeś ??? czy na krótko??
O co chodzi ze stacyjką?

Rajd był bardzo fajny, plenery naprawdę przepiękne, pytań z trasy mnóstwo ale wszystko sensownie zrobione. Huta w Chlewiskach naprawdę ciekawa, wnętrza wyjątkowe.
Było gdzie pohulać Syrenami, w sumie 4 ry . Czy zauważyliście, że ze mną był Michalalex ??? Dzielnie w rajdzie pomagał. Teraz niech swoją 104 szykuje i wreszcie wystartuje w rajdzie.

[url=http://images64.fotosik.pl/926/a5a8a2527b030705m.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://images61.fotosik.pl/923/755b1e77c2a5f2d2m.jpg]Obrazek[/URL]

Strażaki z Ochotniczej Straży w Skłobach kapnęli się, że podjechała do nich "motopompa"
[url=http://images64.fotosik.pl/926/3184ca2dde94339em.jpg]Obrazek[/URL]
Star 266 z 1979r w genialnym stanie.




a to nie tobie sie rozsypała stacyjka , na rajdzie ???? może pomyliłem sarny bo byłem po weselu i jeszcze mnie trzymało :devil3 , michalex był ztobą ??? kurde nie poznałem , w sumie to na trasie to sie cały czas gdzieś mijaliśmy bo wy wcześniej wystartowaliście , i nie było bardzo okazji pogadać ;/
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

U nas wszystko grało w Syrenie, michalalex siedział z tyłu miał za zadnie odnaleźć obiekty ze zdjeć, młody robił próbę sportową jak zwykle i był pilotem. Jakoś wszystko wyjątkowo zagrało. Za niecały miesiąc jedziemy na IV Miński Rajd.
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

ja Miński odpuszczam wybieram sie na bielski, puki co 2 rajdy w jednym miesiącu wystarczą
Ostatnio zmieniony 2014-04-29, 17:05 przez syrena104bili, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ